14 Aralık 2018 Cuma
Öztekin Kaşukci

PM'ye 4 aday Kocaeli'den

PM'ye 4 aday Kocaeli'den
Güncel Yazdır

Haber

İzmit Belediye Meclis Üyesi ve Kocaeli Genç Kurultay Delegesi Birol Sağlam, pazar günü gerçekleştirilecek olan CHP Kurultayı öncesi Parti Meclisi üyeliğine aday olduğunu açıkladı

Cumhuriyet Halk Partisi 36'ncı Olağan Kurultayı, 3-4 Şubat tarihlerinde Ankara'da gerçekleştirilecek. 60 kişilik Parti Meclisinin belirleneceği Kurultay öncesi Parti Meclisi üyeliğine Kocaeli'den henüz 4 isim aday olduğunu açıkladı. PM'ye aday ola isimler arasında CHP Darıca İlçe Başkanı Yakup Törk, eski vekiller Hurşit Güneş, Mehmet Hilal Kaplan ve İzmit Belediye Meclis Üyesi ve Kocaeli Genç Kurultay Delegesi Birol Sağlam yer alıyor.

Manşet-sablon

 

KARANLIK BİR DÖNEM YAŞIYORUZ

İzmit Belediye Meclis Üyesi ve Kocaeli Genç Kurultay Delegesi Birol Sağlam, adaylığı ile ilgili sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımında, "Anayasanın, demokrasinin, hukuk devletinin, temel hak ve hürriyetlerin, evrensel hukuk ilkelerinin ve ulus iradesinin somut tecellisi olan TBMM’nin işlevsiz hale getirildiği kuşatılmış karanlık bir dönemi yaşıyoruz" dedi.

 

GENÇLİK GELECEK, GELECEK CHP

Devamında ise, "Tarihi mücadelede gençler olarak gövdemizi değil, başımızı taşın altına koyarak sorumluluğumuzu yerine getirmek adına biz de varız. Ülkemizin geleceğinin şekilleneceği büyük 'Adalet ve Cesaret' kurultayımızda Cumhuriyet Halk Partisi'nin Gençlik Kollarından çocuk yaşlardan itibaren bu davaya kendisini adamış genç bir yoldaşınız olarak Parti Meclisine adayım. Gençlik gelecek, gelecek CHP" ifadelerine yer verdi.

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
mobesko okşin beçet çolak Ford Medicalpark Yuvacık su Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi
Ekcan YEDİ İKLİM konak_dr Gürpınar su ibrahimoğlu