16 Ocak 2019 Çarşamba

Üzülmez’den yüzleri güldüren yardım

Üzülmez’den yüzleri güldüren yardım
Güncel Yazdır

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, Kartepe’de yaşayan İzzet Uzun ve İrfan Çağlayan Bilgin’e akülü sandalyelerini teslim etti

Kartepe Belediyesi, ilçede hasta ve ihtiyaç sahibi olan vatandaşların hayatını kolaylaştırmak için akülü sandalye vermeye davet ediyor. Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, evinde ziyaret ettiği İzzet Uzun ve İrfan Çağlayan Bilgin’e sağlıklı günler ve acil şifalar dileyerek akülü sandalyelerini teslim etti.     

Kartepe’de yaşayan İzzet Uzun ve İrfan Çağlayan Bilgin’e akülü sandalyelerini teslim ettiler.

 

YÜZÜNÜ GÜLDÜRMEYE DEVAM EDECEĞİZ

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, “Sosyal belediyecilik konusunda örnek bir belediye olarak hizmetlerimizi her geçen gün geliştiriyoruz. Bu konuda, ilçedeki yaşlı, hasta ve ihtiyaç sahiplerine ayni ve nakdi her türlü yardım sağlanması, manevi ve sosyal yoksunluklarının giderilmesi için sorumluluk duyuyoruz. Sosyal Yardım, İşleri Müdürlüğümüz ile hizmet sağanağını aralıksız devam ettiriyoruz. Yeni Türkiye yolunda bizler de Kartepe’de Kartepelilerin yüzünü güldürmeye devam edeceğiz” dedi.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford English Time'ın reklamı hk. Medicalpark Yuvacık su BasiskeleSanayi
YEDİ İKLİM Kültür Okulları konak_dr Gürpınar su ibrahimoğlu