23 Mart 2019 Cumartesi
Birol Aydın
Sibel Gönül

Vadi İzmit Yenişehir Ofisi açılıyor

Vadi İzmit Yenişehir Ofisi açılıyor
Rehber Yazdır

İzmit Belediyesi’nin ilk ve tek konut projesi olan ve 433 konuttan oluşan Vadi İzmit’in Yenişehir Mahallesi Tanıtım Ofisi 1 Şubat'ta açılıyor

İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan'ın girişimleriyle Gültepe şantiye alanına kat karşılığı yapılacak olan ve yükleniciliğini Bektaş İnşaat'ın üstlendiği Vadi İzmit Projesi'nin inşaatı tüm hızıyla devam ediyor. Maliyeti 100 Milyon TL’nin üzerinde olan Gültepe konut projesini üstlenen Bektaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Cuma Ali Bektaş, projenin Yenişehir Mahallesi Tanıtım Ofisi'ni 1 Şubat'ta açıyor. Açılış töreni 1 Şubat saat 11.00'de Yenişehir Mahallesi Gazi Mustafa Kemal Bulvarı No: 139/2 İzmit adresinde görkemli bir şekilde gerçekleştirilecek. İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan ve Bektaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Cuma Ali Bektaş, açılışa tüm halkımızı davet ediyor.

 

2019 MAYIS'TA TESLİM EDİLECEK

Lansmanla birlikte vatandaşlar tarafından rağbet gören 433 konutlu Vadi İzmit Projesi, oldukça iddialı bir şekilde geliyor. Eşsiz ve yatay mimariye sahip projede hiçbir bina birbirini kapatmıyor. Yüzde 26'sı İzmit Belediyesi'ne ait olacak olan Vadi İzmit'te 18 adet işyeri hizmet verecek. İçerisinde sauna, buhar odası, Türk hamamları, alışveriş merkezleri, Fitness spor salonu, kafe ve restoranların yer aldığı projenin toplamda 46 bin 700 metrekaresi yeşil alandan oluşuyor. 16 Eylül 2017 tarihinde temeli atılan Vadi İzmit'in 2019 Nisan-Mayıs tarihlerinde teslim edilmesi bekleniyor.

vadi-izmit-projesinin-detaylari_f13bc

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark Gürpınar su Yuvacık su Davetiyem
YEDİ İKLİM KÖZDEN CAFE Gölcük Belediye Başkan adayı Ali Yıldırım Sezer konak_dr BasiskeleSanayi