22 Şubat 2019 Cuma
global gayrimenkul

MHP’den devlete destek vergisi

MHP’den devlete destek vergisi
Siyaset Yazdır

Haber

Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından Afrin’e yönelik gerçekleştirilen operasyon dolayısıyla devlete destek vermek istediklerini belirten MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, ilçe başkanları ve il yöneticileri Kocaeli Vergi Dairesi Başkanlığına giderek vergi ödediler

Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından Afrin’e yönelik gerçekleştirilen operasyon dolayısıyla devlete destek vermek istediklerini belirten MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, ilçe başkanları ve il yöneticileri Kocaeli Vergi Dairesi Başkanlığına giderek vergi ödediler. Vergi ödemeye Derince İlçe Başkanı Zeki Omurca, Gebze İlçe Başkanı Ferit Taşdemir, Gölcük İlçe Başkanı Bilal Çakır ve il yönetimi birlikte geldi. Başkan Ünlü 416.49 TL vergi ödedi.

 

“HERKES TÜRKİYE’NİN YANINDA”

Vergi ödeme işleminin tamamlanmasının ardından Kocaeli Vergi Dairesi önünde basın açıklamalarda bulunan MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, “Vergi bilincini arttırmak için böyle bir organizasyon yaptık. Bugün Türk ordusu savaşta. Türkiye Cumhuriyeti devleti 15 Temmuz sonrasında OHAL’de. Çocuklarımızın geleceğine kurşun sıkan teröristleri yok etmek adına Suriye’de savaş yapan bir Türk ordusu var. Bugün herkes devletin yanında, bugün herkes Türkiye’nin yanında. Bu söylemleri eyleme geçirmek  vereceğimiz vergiyle olur. Vergiler benim çocuklarıma mermi sıkan PKK’lara helikopter ve uçak olarak gidecekse ben bu vergimi ödemek zorundayım” dedi.

 

“GELİN VERGİNİZİ VERİN”

Ünlü sözlerini, “Tüm STK’lara, futbolculara, sinema sanatçılarına, ticaret odalarına, sanayi odalarına sesleniyorum. devletimin yanındayım, Ne Mutlu Türküm Diyen herkes gelin verginizi verin. Gecikmiş vergilerinizi ödeyin, taksitlendirmeye ayırdığınız vergilerinizi ödeyin. Allah rızası için bir sefer vergilerinizi ödemek için borç bulun. Ben devletimin yanındayım demenin artık eyleme geçmesi gerekiyor. Bu da devlete olan vergimizi ödemekten geçiyor” ifadeleriyle sonlandırdı.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark Yuvacık su Davetiyem
YEDİ İKLİM konak_dr Gürpınar su BasiskeleSanayi