16 Aralık 2018 Pazar
Öztekin Kaşukci

Üzülmez, Alo Evlat yaşlılarını Erdoğan ile buluşturdu

Üzülmez, Alo Evlat yaşlılarını Erdoğan ile buluşturdu
Güncel Yazdır

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, Alo Evlat Hattı ekibi tarafından bakımı yapılan ilçenin büyüklerini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile buluşturarak, en büyük arzularından birinin yerine gelmesine vesile oldu

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’in ödüllü projelerinden biri olan Alo Evlat Hattı ekibi tarafından bakımı yapılan Kartepe’li büyükler Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile bir araya geldi. AK Parti İl Gençlik Kolları’nın kongresi için ilimize gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın programında en dikkat çeken olaylardan biride Kartepe Alo Evlat Hattı’nın yaşlılar ile bir araya gelmesi oldu.

 

BÜYÜK İLGİ GÖSTERDİ

AK Parti Gençlik Kolları’nın Yahya Kaptan’da bulunan Şehit Recep Topaloğlu Spor Kompleksinde düzenlenen kongresinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan büyük bir coşku ile karşılandı. Salon içerisinde ve dışarısında bulunan kalabalık topluluk tarafından sevgi ve coşku ile karşılanan Erdoğan’ın, Kartepe Belediyesi Alo Evlat Hattı yaşlıları ile karşılaşmasında duygusal anlar yaşandı.

 

BAŞARILAR DİLEDİ

Alo Evlat Hattı ekiplerince bakımı yapılan Kartepe’nin büyüklerine verilen hizmetler hakkında Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez tarafından Cumhurbaşkanı Erdoğan’a bilgi verildi. 2016 yılında kurulan Alo Evlat Hattı ekibinin yaptığı çalışmaları anlatan Başkan Üzülmez, kendilerine gelen her türlü isteklerinin karşılandığını ve son olarak da Şubat ayı içerisinde kutsal topraklara götürülerek en büyük hayallerinden birinin gerçekleşeceğini Cumhurbaşkanı Erdoğan’a iletti.

 

DUA ETTİLER

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı karşılarında gören Kartepeli yaşlılar ise mutluluk ve heyecanın verdiği aşırı duygu yoğunluğu içerisinde göz yaşlarını tutamayıp, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a sevgilerini ve hayır dualarını en doğal halleri ile ilettiler. Kendilerine bu fırsatı sağlayan Başkan Üzülmez’e dua ettiler.        

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
mobesko okşin beçet çolak Ford Medicalpark Yuvacık su Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi
Ekcan YEDİ İKLİM konak_dr Gürpınar su ibrahimoğlu