19 Ocak 2019 Cumartesi

Üzülmez Kartepe’den Afrin’e bağlandı

Üzülmez Kartepe’den Afrin’e bağlandı
Güncel Yazdır

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, TSK tarafından başlatılan “Zeytin Dalı” operasyonunda Afrin asker olan Mustafa Gündoğdu’nun Fatih Sultan Mehmet Mahallesi'nde yaşayan ailesini evinde ziyaret etti ve Kartepeli Mehmetçik ile telefonla görüştü

TSK tarafından başlatılan “Zeytin Dalı” operasyonunda görev alan Kartepe’li Mustafa Gündoğdu’nun ailesini Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez ziyaret ederek “Allah kavuştursun” dileğinde bulundu. Başkan Üzülmez ziyaret sırasında telefon ile Hatay sınırındaki Mustafa Gündoğdu ile görüştü.   

 

TELEFON İLE GÖRÜŞTÜ

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, “Zeytin Dalı” operasyonunda yer alan Mustafa Gündoğdu’nun ailesini ziyaret ederek hayır dualarını iletti. Kartepeli Mehmetçik ile telefonla görüşen Başkan Üzülmez “Allah Türk ordumuzu muaffak ve muzaffer eylesin. Allah zaferle dönmenizi nasip etsin. Sen aileni buraları hiç merak etme gönlün ferah olsun. İnşallah en kısa zamanda o hainleri temizleyip sağ salim geri dönün. Milletimizin bütün duaları sizlerledir. Gözlerinden öpüyorum. Allah tırnağınızı kanatmadan geri dönmenizi nasip etsin. Herkese selamlar” dedi.  

 

BİZ BURADAYIZ

Mustafa Gündoğdu’nun evlerinde hayır duaların ileten Başkan Üzülmez, “Maaşallah askerimizin morali, motivasyonu çok yüksek. Gücü, kuvveti sesinden belli oluyor. İmanla ve inançlar yola çıktığı belli. Rabbim tüm tehlikelerden korusun evlatlarımızı. Bunlar herkese nasip olmayacak çok kutsal görevler. Vatan savunması yapmak şereftir, gururdur. Bir ihtiyacınız olursa biz buradayız. Hayırlısıyla evladımıza kavuşmanız dileğiyle” dedi. Ziyaretten memnuniyet duyan Gündoğdu Ailesi de “Başkanımızdan Allah razı olsun. Bize güç verdi, destek verdi. Heyecanımızı ve gururumuzu paylaştı. Tüm Mehmetçiklerimiz sağ olsun, vatan sağ olsun. Vatan uğruna ödenen bedel, bizim için şereftir. Rabbim evlatlarımızın yar ve yardımcısı olsun” dedi.    

asker      

 

 

 

 

 

 

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford English Time'ın reklamı hk. Medicalpark Yuvacık su BasiskeleSanayi
YEDİ İKLİM Kültür Okulları konak_dr Gürpınar su ibrahimoğlu