22 Şubat 2019 Cuma
global gayrimenkul

CHP'li başkan Kaya’ya önemli görev

CHP'li başkan Kaya’ya önemli görev
Siyaset Yazdır

Haber

CHP Çayırova İlçe Başkanı Selahattin Kaya’ya 3-4 Şubat tarihlerinde Ankara’da yapılacak olan olağan kurultayda, kurultay sonuç bildirgesini hazırlayacak komisyonda Kocaeli adına görev verildi

Cumhuriyet Halk Partisi 36. Olağan Kurultayı, 3-4 Şubat tarihlerinde Ankara'da yapılacak. Kurultay'da mevcut Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu, Ümit Kocasakal ve Muharrem İnce ile yarışacak. Kurultayda CHP Çayırova İlçe Başkanı Selahattin Kaya'ya da önemli görev verildi. Kaya, kurultay sonuç bildirgesini hazırlayacak komisyonda yer alacak.

 

PARTİMİZ DAHA KARARLI ÇIKACAK

Konu ile ilgili açıklama yapan ilçe başkanı Kaya; 3-4 Şubat tarihlerinde yapılacak olan kurultayımızda partimiz 2019'da yapılacak olan yerel ve genel seçimlerine taşıyacak olan kadroları ve parti politikalarımızı şekillendireceğimiz bir kurultay olacaktır. Yapılacak olan bu kurultaydan partimiz daha güçlü ve daha kararlı çıkacak, partimizi 2019’a taşıyacak olan kadrolar belirlenecek" dedi.

 

KOCAELİ'Yİ TEMSİL EDECEĞİM

Devamında Kaya, "İki gün sürecek kurultay sonrasında, çıkan sonuçlar kurultay sonuç bildirgesini benim de içinde yer aldığım komisyon tarafından sonuç bildirgesine dönüştürülecektir. Bu komisyonda Kocaeli’yi Çayırova İlçe Başkanı ve Kurultay delegesi olarak  temsil edeceğim ve bu onurlu görevi en iyi şekilde yerine getireceğim" ifadelerine yer verdi.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark Yuvacık su Davetiyem
YEDİ İKLİM konak_dr Gürpınar su BasiskeleSanayi