21 Ocak 2019 Pazartesi

Başiskele Belediyesi’nin köprü çalışmaları devam ediyor

Başiskele Belediyesi’nin köprü çalışmaları devam ediyor
Güncel Yazdır

7 Yıldızlı Kente yakışır projeler gerçekleştiren Başiskele Beledeyesi, ilçenin her mahallesinde ve her caddesinde çalışmalarını ivedi bir şekilde sürdürüyor

Hizmet odaklı bir anlayışla ve ilçe sakinlerinin talepleri doğrultusunda çalışmalarını gerçekleştiren Başiskele Belediyesi yol ve köprü çalışmalarında sınır tanımıyor. Bu alanda yoğun bir çalışma trafiğine giren Başiskele Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ilçenin cadde ve sokaklarını güzelleştiriyor. Yeniköy Merkez Mahallesi Pala Sokaktan geçecek olan yol için köprü çalışmalarına başladı. Dere üzerine yapımı devam eden köprünün uzunluğu 50 metre, yüksekliği 4 metre, genişliği ise 3 metredir. Ünümüzdeki günlerde bitecek olan bu köprü mahalle trafiğini ve yaya ulaşımını ciddi bir şekilde rahatlatacak.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford English Time'ın reklamı hk. Medicalpark Yuvacık su BasiskeleSanayi
YEDİ İKLİM Kültür Okulları konak_dr Gürpınar su ibrahimoğlu