23 Şubat 2019 Cumartesi
İbrahim Bıyıklı

Başiskele’de ağaç budama çalışmaları

Başiskele’de ağaç budama çalışmaları
Güncel Yazdır

Başiskele Belediyesi Park ve Bahçeler müdürlüğü ilçenin çeşitli caddelerinde ağaç budama çalışmalarına devam ediyor

Yeşil doğası ve doğal turistik yerlerin muhteşem manzarasıyla tercih edenlerin vazgeçilmez adresi Başiskele’de yaşam her gün daha da güzelleşiyor. Başiskele Belediyesi ekipleri ilçenin farklı yerlerinde, her gün farklı bir cadde ve sokağı güzelleştirmeye çalışıyor. 7 Yıldızlı kente yakışan projeler gerçekleştiren Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, “her şey daha güzel bir Başiskele için” deyip tüm ekiplerine de bu konuda hareket etmelerini telkin ediyor.

 

DAHA GÜZEL MANAZARA İÇİN 

Başiskele Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ilçenin farklı yerlerinde park, cadde ve yeşil alanlarda bulunan ağaçların budama işlemlerini gerçekleştiriyor. Bu kapsamda Yaylacık Mahallesi Karamürsel Caddesinde ağaç budama çalışmaları devam ediyor. Öte yandan Başiskele Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü kendi seralarında yetiştirdiği fidan ve çiçekleri ihtiyaç halindeki caddelere dikerek daha güzel bir manzaraya kavuşturuyor

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark Yuvacık su Davetiyem
YEDİ İKLİM konak_dr Gürpınar su BasiskeleSanayi