22 Şubat 2019 Cuma
global gayrimenkul

Ahmet Serim, esnaftan destek istedi

Ahmet Serim, esnaftan destek istedi
Güncel Yazdır

Kocaeli Pazarcılar Odası Başkanı Ahmet Serim, 28 Ocak Pazar Günü gerçekleştirilecek olan kongre öncesi Perşembe Pazarına giderek esnaftan destek istedi

Pazarcılar Odası Başkanı Ahmet Serim, 28 Ocak Pazar günü saat 10.00’da Şehir Restaurant’ta yapılacak olan kongre için yönetimi ile birlikte dün Perşembe Pazarı’na giderek Pazar esnafının desteğini istedi. Şimdiye kadar yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi veren Serim, ayrıca Afrin için ise birlikte ve beraberlik içinde olmamız gerekiyor diyerek Türk bayrağı dağıttı. 797 üyenin oy kullanacağı kongrede mevcut başkan Ahmet Serim’in karşısına Garip Pekçan, Ramazan Kumsar ve Mehmet Çolakoğlu çıkacak.

 

“YOLUMUZ AÇIK OLSUN”

Kocaeli Pazarcılar Odası Başkanı Ahmet Serim, “Bu bir şeçim çalışması. Bu zamana kadar yaptığımız çalışmalar ve yapacağımız çalışmalar hakkında Pazar esnafını bilgilendiriyoruz. Pazar esnafı hem kongreye davet ediyoruz hem de desteklerini esirgememelerini istiyoruz. Eğer yeniden başkan seçilirsek kaldığımız yerden çalışmalarımıza devam edeceğiz. Seka Park Kapalı Pazarı, Yahya Kaptan Kapalı Pazarı, Başiskele Döngel Kapalı Pazarı, Arslanbey Atakent Kapalı Pazarı, Dilovası Kapalı Pazarı’nı yapacağız. Ayrıca Afrin için de Türk bayrağı dağıtıyoruz. Birlik ve beraberliğe en çok bu günlerde ihtiyacımız var. Afrin’e gitmek için hazırız. Yolumuz şimdiden açık olsun” dedi.

 

AHMET SERİM’İN YÖNETİMİ

Ahmet Serim, Serkan Boztürk, Ahmet Baştan, Hilmi İmamoğlu, Mehmet Mehdi Doğan, Gökhan Kara ve Şener Bark

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark Yuvacık su Davetiyem
YEDİ İKLİM konak_dr Gürpınar su BasiskeleSanayi