16 Ocak 2019 Çarşamba

Çakır vatandaşları kongreye davet etti

Çakır vatandaşları kongreye davet etti
Güncel Yazdır

AK Parti Kocaeli Milletvekili Sami Çakır, Kandıra’da halkla birebir sohbet edip istek ve taleplerini dinledi

Esnaf ve vatandaşlar ile sohbet eden Çakır,  27 Ocak Cumartesi günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleştirilecek AK Parti İl Gençlik Kolları Kongresine davet etti. Kocaeli Milletvekili Çakır, Kandıra merkez Türk Ocağı Caddesinde vatandaşlarla sıcak sohbet ortamlarında bir araya gelerek gündemi değerlendi.

 

“KONGREMİZE DAVET EDİYORUZ”

Vatandaşlara ve esnafa gündem ile ilgili açıklamalarda bulunan Çakır, Afrin operasyonuyla ilgilide “Türkiye, çevresinde oluşan olayları izleyen bir ülke değil, çevresindeki olaylara etki eden lider bir ülkedir. Dünya Liderimiz Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde birlik ve beraberlik içerisinde bu millet tarihte olduğu gibi bugünde girdiği bu mücadeleden zafer ile dönülecektir. Ülkemizin refahı, huzuru ve geleceği için çalışan, 27 Ocak Cumartesi günü şehrimize gelecek olan  Sayın Cumhurbaşkanımızı büyük bir coşkuyla karşılamak ve ona teşekkürlerimizi iletmek için siz değerli halkımızı AK Parti İl Gençlik Kolları Kongremize davet ediyoruz” dedi.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford English Time'ın reklamı hk. Medicalpark Yuvacık su BasiskeleSanayi
YEDİ İKLİM Kültür Okulları konak_dr Gürpınar su ibrahimoğlu