16 Ocak 2019 Çarşamba

Kültür Okulları ve Petrol-İş protokol imzaladı

Kültür Okulları ve Petrol-İş  protokol imzaladı
Firma Rehberi Yazdır

Bilgili Kültür Okulları ve Petrol-İş sendikası arasında protokol anlaşması imzalandı

Gerçekleştirilen imza törenine Petrol-İş Genel Başkanı Ali Ufuk Yaşar ile Özel Kalemi Ceyhun Gürpınar, Bilgili Kültür Okulları Kurucusu Ali Aydemir ve Genel Müdür İsmail Aydemir katıldı.

İki kurum arasında varılan anlaşmaya göre,  Petrol-İş Sendika üyesi olan ailelere okul kayıtlarında indirim şansı sağlanacak.

 

BİNAMIZ TAM DONANIMLI 

Okul kurucusu Ali Aydemir, Petrol İş genel Başkanı Ali Ufuk Yaşar ve Özel Kalemi Ceyhun Gürpınar’ı okulu gezdirerek okul hakkında genel bilgiler verdi. Ali Aydemir: “Okulumuz anaokulu, ilkokul ortaokul ve Anadolu Lisesi olarak başarılı bir şekilde eğitim veriyor. Binamız ise tam donanımlı olarak inşa edildi. Çocuklarımız için her şeyin en iyisini yapmaya çalışıyoruz.” Sözlerini dile getirdi. Okulun içerisinde yapılan geziden sonra Petrol İş Genel Başkanı Ali Ufuk Yaşar ise “Böyle donanımlı bir okulda okumak öğrenciler için büyük bir şans. Bizim zamanımızda böyle imkanlar yoktu. İnsanın tekrar çocuk olup okuyası geliyor. Böyle güzide bir okulu ilimize kazandırdığı için Ali Beye teşekkür ederim. Başarılarınız daim olsun.” Dedi.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford English Time'ın reklamı hk. Medicalpark Yuvacık su BasiskeleSanayi
YEDİ İKLİM Kültür Okulları konak_dr Gürpınar su ibrahimoğlu