14 Aralık 2018 Cuma
Öztekin Kaşukci

Ecem Balcı hala bulunamadı

Ecem Balcı hala bulunamadı
Asayiş Yazdır

Haber

Genç kız kaybolmadan önce erkek arkadaşına “Süleyman amca beni aldı. Define bulmuş” diye mesajı attı. Annesinin ölüm haberi üzerine bile ortaya çıkmayan Ecem’in kaçtığından çok kaçırıldığı düşünülüyor. Özel kurulan ekip hala kayıp Ecem’i arıyor

Baba Gökhan Balcı, kızının en son eski eşinin sevgilisi 'Defineci Süleyman' olarak bilinen Süleyman Kara ile buluştuğunu söyleyince, Kara tarihi eser kaçakçılığından tutuklandı. 5 Ocak'ta erkek arkadaşına annesinin sevgilisi Kara ile buluşacağını mesajla bildiren kayıp Ecem'in son mesajlarına ulaşıldı. 5 Ocak'ta en son 12.21'de erkek arkadaşıyla mesajlaşan Ecem'in son yazdıkları Kara'yı işaret ediyor. Ecem erkek arkadaşına Kara'nın define bulduğunu ve gelip kendisini aldığını anlattı.

 

ANNE KIZINA ULAŞAMAMIŞ
Ecem'in son mesajının saati 13.11'di. Ecem'den bir daha yanıt alınamadı. Ecem'e ulaşamayan erkek arkadaşı "Nerdesin, onu söylemedin, ne yaptın, artık bak telefonuna, kaç saat oldu" diye yazdı. Genç kızdan ses çıkmayınca erkek arkadaşı Esra Ercömert'e mesaj attı. Kara'dan söz ederek, ona ulaşmasını istedi. Ancak anne, "Süleyman'a ulaşamıyorum. Çekmiyor telefonu" diye yanıt verdi. Aralarında geçen bir dizi yazışmanın ardından da "Süleyman bana haber vermeden almaz Ecem'i, illa ki haber verir" diye yazdı. Polis, Kara'nın ailesini de sorguluyor.

 

İNTİHAR DA ŞÜPHELİ
Baba Gökhan Balcı ise şunları söyledi: "Annesi 4 gün eve gelmeyen Ecem'in kayıp olduğunu polise bildirmedi. Kızımın kayıp olduğunu bana 4 gün sonra haber verdi. Polise ben gittim. Velayet annesinde olduğu için polis onu çağırdı, öyle kayıp başvurusu yapabildim. Eski eşimin intihar etmesine de bir anlam veremiyorum. Kızımız kayıp, o belediye otobüsüne Gölcük'ten binip, yaklaşık 3.5 saat Kandıra'ya yol gidiyor. Ve denize atlıyor. Gölcük'te de deniz var. Eski eşimin intiharı da şüpheli. Polisin en yakın zamanda bu olayı çözeceğine ve kızımı bulacağına inanıyorum. Tüm aile perişan olduk. Kızım çık artık ortaya”

 

YA ÇIKIP GELSE?’
Ecem’in amcası Hakan Balcı ise Esra Ercömert’in intiharına anlam veremediğini belirtti: “Şoktayız. Neden yaptı anlayamıyoruz. Ecem çıkıp gelse ne olacak? Umarız Ecem en kısa zamanda sağ salim bulunur ve evine geri döner. Bir başka acıyı daha yaşamak istemiyoruz.” Amca Hakan Balcı, Ecem’in babasıyla olan ilişkisinin iyi olduğunu, aralarında herhangi bir sorun bulunmadığı da söyledi.

 

İŞTE ECEM'İN SON MESAJLARI


'TACI BANA VERECEKMİŞ’
Ecem Balcı'nın erkek arkadaşına attığı mesajlar şöyle:
Ecem: Günaydın sevgilim. Süleyman amca geldi aldı beni. Define çıkmış.
Erkek arkadaşı: Günaydın.
Ecem: Zengin olduuuuuuuuuukkkk.
Erkek arkadaşı: Ne definesi.
Ecem: İşleri vardı ya, o iş olmuş işte.
Erkek arkadaşı: Olmuş mu, nereye gidiyorsunuz?
Ecem: Olmuş.
Erkek arkadaşı: Nereye gidiyorsunuz?
Ecem: Taç gösterecekmiş bana.
Erkek arkadaşı: Tamam kuzum yazarsın bana.
Ecem: Bana verecekmiş tacı.
Erkek arkadaşı: İyi güzel.
Ecem: Evden yazıcam.

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
mobesko okşin beçet çolak Ford Medicalpark Yuvacık su Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi
Ekcan YEDİ İKLİM konak_dr Gürpınar su ibrahimoğlu