16 Ocak 2019 Çarşamba

Emiroğlu’ndan Bilnet’e ziyaret

Emiroğlu’ndan Bilnet’e ziyaret
Firma Rehberi Yazdır

İzmit Kaymakamı Ersin Emiroğlu, Tepeköy Mahallesi’nde yapımı bitme aşamasına gelen 58 derslikli, 1400 öğrenci kapasiteli Bilnet Okulları Kocaeli Kampüsü hakkında Yönetim Kurulu Başkanı Ali Korkmaz’dan bilgi aldı

Bilnet Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Ali Korkmaz, Kaymakam Emiroğlu’nu Yenişehir Mahallesi’ndeki Bilnet Okulları Kocaeli Kampüsü tanıtım bürosunda ağırladı. Okulda görev alacak öğretmen adaylarının mülakatı için İstanbul’dan gelen Bilnet Okulları Genel Müdürü ve Ceo’su Kubilay Argını ile Bilnet Kocaeli Okul Müdiresi Yasemin Demirkol da görüşmede yer aldı. Korkmaz, her zaman yakın dostluk gösterdiğini belirttiği Emiroğlu’na okul hakkında bilgiler verdi.

 

GÜÇLÜ ÖĞRETMEN KADROSU

İzmit Tepeköy Mahallesi’nde fiziki açıdan öğrencilerin her ihtiyacını karşılayacak ve en iyi eğitimi almasını sağlayacak bir okul inşa ettiklerini belirten Korkmaz, “İlimizdeki ilk Özel Fen Lisesi olmasının yanında; yabancı dil, spor ve güzel sanatlar dallarında da örnek bir okul olmak istiyoruz. Bunu en az inşa ettiğimiz okul kadar güçlü ve yeni bir öğretmen kadrosuyla başaracağız. Bu oluşumda hem bizlerin, hem de Bilnet’in uzun yıllara dayanan bir tecrübesi var. Bizler bu kentte 15 yıldır eğitim camiasının içindeyiz. Bilnet, 30 yıllık bir geçmişe sahip Bilfen kültürünü temsil ediyor. Öğretmen mülakatlarında bizzat Genel Müdürümüz Kubilay Argını’nın bulunması da bunun bir göstergesidir. Birlikte çok güzel bir enerji yakaladık" şeklinde konuştu.

 

1400 ÖĞRENCİ KAPASİTELİ 

Kaymakam Emiroğlu da, eğitime yapılan her yatırımın yanında olduklarını belirterek, “Hem lokasyon olarak bölgenin böyle bir okula ihtiyacı vardı, hem de ilçemiz eğitimde ciddi bir yatırıma kavuştuğu için biz de mutluluk duyuyoruz. Bizim için her şeyden önce eğitim geliyor. Bu konuda atılan her adımı destekleriz, yanında oluruz” dedi. Bilnet Okulları Kocaeli Kampüsü anaokulundan liseye kadar 58 derslikten oluşurken, 1400 öğrenci kapasitesine sahip. Okulda 4 spor salonu, bir yüzme havuzu, güzel sanatlar atölyeleri ile Fen laboratuvarları da yer alacak.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford English Time'ın reklamı hk. Medicalpark Yuvacık su BasiskeleSanayi
YEDİ İKLİM Kültür Okulları konak_dr Gürpınar su ibrahimoğlu