14 Aralık 2018 Cuma
Öztekin Kaşukci

Hyundai Assan Oyuncu Anne’yi çalışanlarıyla buluşturdu

Hyundai Assan Oyuncu Anne’yi çalışanlarıyla buluşturdu
Firma Rehberi Yazdır

Hyundai Assan, fabrika çalışanları için faydalı organizasyonlar yapmaya devam ediyor

Geçtiğimiz pazar günü, Sabancı Kültür Merkezi’nde düzenledikleri organizasyonda konuk bu sefer Oyuncu Anne oldu. Sosyal medyadaki paylaşımlarıyla ünlenen ve şuan yüzbinlerce takipçisi olan Şermin Yaşar, İzmit’te yaklaşık 2 buçuk saat süren bir sunum ve konuşma yaptı. Şermin Yaşar, çocuklarla nasıl kaliteli vakit geçirilir, en uygun fiyata evde nasıl kişisel gelişime faydası olan oyuncaklar yapılır, nasıl farklı oyunlar türetilir, çocuğun hayal dünyası nasıl geliştirilir gibi konularda fikirler verip kendi hayatından örneklerle anlatımlar yaptı. Büyük ilgi gören organizasyon katılımcılara farkındalık kazandırdı. Şermin Yaşar, organizasyon sonrası kendi kitabını imzalayarak katılımcılarla hatıra fotoğrafı çekildi. Hyundai Assan yöneticileri, bu tip yararlı ve ilgi çekici organizasyonların devam edeceğini açıkladılar.

 

 

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
mobesko okşin beçet çolak Ford Medicalpark Yuvacık su Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi
Ekcan YEDİ İKLİM konak_dr Gürpınar su ibrahimoğlu