22 Şubat 2019 Cuma
global gayrimenkul

Karamürselli AK Gençler’den kongreye davet

Karamürselli AK Gençler’den kongreye davet
Siyaset Yazdır

Haber

AK Parti Karamürsel İlçe Gençlik Kolları, cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılacağı İl Gençlik Kolları 5. Olağan Kongresi’ne tüm ilçedeki tüm gençleri davet etti

AK Parti Karamürsel İlçe Gençlik Kolları, 27 Ocak’ta Şehit Polis Recep Topaloğlu Stadı’nda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımlarıyla gerçekleşecek olan İl Gençlik Kolları 5. Olağan Kongresi için çalışmalarını sürdürüyor. Geçtiğimiz akşam ilçe binasında toplanan Karamürselli AK Gençler, İl Gençlik Kolları Başkan Vekili ve aynı zamanda gençlik kollarının kongre komisyon başkanı Baki Özdemir’in katılımlarıyla geniş katılımlı bir toplantı gerçekleştirdi. Karamürsel’den yüzlerce genç ile kongreye katılacaklarını belirten AK Gençler, toplantı sonunda gençlere kongre davetiyesi takdim etti.

 

GENÇLERE KONGRE DAVETİYESİ VERİLDİ
Toplantıda konuşan AK Parti Karamürsel İlçe Gençlik Kolları Onur Gökakın, Karamürsel’den büyük bir katılım ile cumhurbaşkanını karşılayacağını vurgularken, tüm Karamürsel Gençliği’ni kongreye davet ettiklerini ifade etti.  Ardından konuşan İl Gençlik Kolları Başkan Vekili Baki Özdemir ise geniş katılımla gerçekleşen toplantıda kongre hakkında gençleri bilgilendirdi. Toplantı sonunda İlçe Gençlik Kolları Onur Gökakın, toplantıya katılan gençlere kongre davetiyesi takdim etti.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark Yuvacık su Davetiyem
YEDİ İKLİM konak_dr Gürpınar su BasiskeleSanayi