17 Ekim 2018 Çarşamba

İşte İYİ Parti'nin ilçe başkanları ve yönetimleri

İşte İYİ Parti'nin ilçe başkanları ve yönetimleri
Siyaset Yazdır

Haber

İYİ Parti Kocaeli İl Başkanı Serdar Kaman bugün Çağlayan Restaurant’ta 12 ilçe başkanını tanıttı

İşte İlçe Başkanları ve yönetimleri

 

TURAN (2)

İzmit İlçe Başkanı Ufuk Turan ve yönetimi:

Musa Coşkun, Abdurrahman Kaya, Ahmet Çetin Kocaağa, Ahmet Yusuf, Ali Çevikel, Beyzait Yıldırım, Burcu Şahin, Cemile Çiğdem Erten, Eylem Kaplankıran, Ferruh Özkal, Gökay Kibar, Hasan Şahin, İbrahim Ağlamış, İsmayil Sahir Özbağ, Yunus Batmaz, Kenan Kuzgun, Yakup Kadıoğlu, Murat Yiğit, Özlem Yücel, Rauf Kemal Durmuş, Refiye Yılmaz, Selkan Cengiz, Serbülent Dursun, Serdar Hoşaslan, Serkan Çoruh, Soner Merttürk, Şeref Bugin, Tamer Topal, Tuğba Turanlı, Varol İpek, Yavuz Yılmaz, Özden Akın, Hüseyin Bekil, Tuğçe Sezgin Öz, Muhammed Odabaş, Mustafa Dalkılıç, Ekrem Aydın, Erman Ardoğlu, Muhammet Aksakal, Asiye Küçük, Yasin Eşgin, Adnan Şener, Atif Eser Özçelik, Bilal Kara, Ekrem Doğan, Ekrem Tarhan, Emrullah Turan, Erdem Çakar, Ferhat Şahin, Furkan Balkan, Hakan Eroğlu, Tarık Şen, Şaban Atabek, Öznur Çağlayan, Melik Demirel, Mehmet Tak, İsmet Akgün, Hüseyin Tütüncü, Hüseyin Subaş. 

--------------------------------------

ALTINAY (2)

Kandıra İlçe Başkanı Hilal Kübra Altınay ve yönetimi
Ali Rıza Çakın, İrfan Bahadır, Emine Ünsal, Şaban Aksoy, Özkan Baykız, Muhammet Kılıç, Remzi Başol, Orhan Horos, İsmet Koçak, Nursel Aslı Kışla, Nurgül Muzaç, Canan Bozdemir, Sami Şentürk, Mesut Ateş, Melike Eren, Gökşen Erbek Özbaş.

----------------------------

GENCER

Başiskele İlçe Başkanı Şaban Gençer ve yönetimi

İlknur Lüleci, Remzi Kemal Ekin, Ahmet Artvinli, Ali Büyükkara, Zafer Balta, Mehmet Baştürk, Musa Kadıoğlu, Veysel Kundeş, Murat Açar, Mustafa Yılmaz, Yunus Topkaya, İbrahim Belen, Bilal Coşan, Orhan Aydın, Nergis Karahalil, Huriye Eren, Mehmet Biçer, Murat Aktaş, Murat İlhan, Vahit Toraman, Suna Canoğlu, İsmail Kar, Hanife Dinçay, Yavuz Sancaktutan, Fahri Özkaradeniz, Neşe Menekşedağ.

-----------------------------------------

KARADEMİR

Gölcük İlçe Başkanı Büşra Karademir ve yönetimi

Ayşen Saral, Şeyma Kolburan, Emrah Salbacak, Fatih Çelebi, Eser Derya, Kısmet Şarman, Tarık Koyun, Esra Giden Yılmaz, İsmail Aynacı, Yaşar Tosun, İsmail Can Gönenç, Çetin Kocatürk, Hüseyin Şahin, Yaşar Kara, Nebi Balaban, Hasan Karabulut, Kamil Emrah Erenkaya, Kemal Akkaya, Gökhan Kesat, Ercan Kemal Çavdar, Muharrem Odabaş, Halit Motor, Yunus Çolak, Soner Yusufoğlu, Hilal Saral, Aydan Akmeşe, Ayşe Ulutaş, Berna Erişir, Tamer Ayaz, Erol Erdoğan, Erdinç Eskialp, Naci Özkaran.

-----------------------------------

BAŞ (2)

Karamürsel İlçe başkanı Mehmet Baş ve yönetimi

Sevinç Tatlıcı, Birgül Görken, Ayten Yıldız, Semra Çetintaş, Nezahat Algüzey, Filiz Koygun, Hanife Şentürk, Abdullah Tunçpınar, Sabahattin Özkan, Zafer Büyükkayıkçı, Zihni Aslan, Süleyman Aktaş, Rüşdü Kırlak, Mehmet Işıksoy, Metin Tumbul, Yusuf Ziya Oğuzer, Hüseyin Uzun, Onur Açık, Halil Konuşkan, Yalçın Erdebil.

------------------------------------------

TAYRAN (3)

Körfez İlçe Başkanı İbrahim Ömer Toyran ve yönetimi

Akın Öktem, Ali Yenigün, Bayram İpşir, Caferi Tayyar Örgüç, Ender Oğuz, Fatih Başaran, Fehmi Çoban, Feriha Nurlu, Semra İkier, Hasan Basri Çatal, Mustafa Sinanlıoğlu, Leyla Cimşit, Lütfi Gürgün, Mehmet Ali Sezer, Mehmet Atik, Mehmet Candemir, Mete Gür, Mustafa Ceyhan, Kerim Sercenk Dinç, Minta Aydın,Naci Kara, Nuray Demirel, Osman Tokat, Ömer Dilek, Saniye Ağırman, Sedat Uyanık, Sema Bayrak, Sema Yenilmez, İbrahim Karagöz, Sıraç Başkurt, Vahit Korkmaz, Volkan Çapkın.

------------------------------------------

YILMAZ

Dilovası İlçe Başkanı Emin Yılmaz ve yönetimi

Aslan Sazak, Mustafa Öner, Metin Daşdemir, Melek Cibir, Burcu Üveyik, Yosma Tosun, Makbule Bildir, Seda Özsoy, Veysel Ertunç, Ziya Salaser, Murat Karaman, Bahaddin Doğu, Bülent Duran, Arif Yıldırımtaş, İlhami Tosun, Yakup Karabulak,Hasan Güray Kondu, Serdar Odabaşı,Murat Yarımbaş, Nevzat Güngör, Yılmaz Çengel, Serkan Ongül, Alim Koca, Adem Güngör, Nizam Aydoğmuş, Özcan Topçu, Ozan Yasin, Recep Altuntaş, Sultan Ahmet Samet.

----------------------------------------

ACUR

Gebze İlçe Başkanı Nusret Acur ve yönetimi

Abdülkadir Yılmaz, Akan Kılıç, Alperen Usta, Arif Çiçek, Ayla Ülgün, Bahri Özcan, Betül Polat, Burak Aytaş, Burcu Saraçaydın, Celal Yıldırım, Cihat Kızılkan, Ediz Sarıkaya, Erdoğan Çimen, Faik Ersöz, Fatih Kaplan, Fatih Araç, Fethiye Nalan Helvacı, Fevzi Kurt, Gökçe Nesil Kondu, Günel Çelik, Günel Vursal, Güven Altan, Hatice Yener, İbrahim Fazlıoğlu, İlyas Yetimoğlu, İsmail Ekşi, İsmail Hakkı Türk, İsmail Nazlı, Kader Aras, Kadir Büyükgöz, Kadir Konca, Kenan İkinci, Koray Topcu, Mehmet Duran Yılmaz, Mehmet Esmer, Mehmet Kırbaş, Mine Çelik, Muhammet Ateş, Murat Kurt, Musa Kargıoğlu, Niyazi Güner, Orhan Kahya, Çnder Kılıçarslan, Özhan Aşkın Öztürk, Perihan Dalkıran, Recai Darıkaya, Saime Tamer, Sedat Malkoç, Sema Akçay,  Sema Doğan, Serdar Demir, Serdar Uzun, Serhat Citoğlu, Serkan Balbal, Şakir Şükrü Erdöl, Şendoğan Soykan, Şevket Sayıcı, Tülay Çelik, Ümit Koç, Vedat Değirmenci, Yasemin Fidan, Yeliz Akgün, Yıldız Erten, Yücel Daşdan, Zafer Altıntaş, Recep Ali Varlık, Derya Altınay, Murat Özer.

---------------------------------------------

KORKMAZ

Darıca İlçe Başkanı Ekrem Korkmaz ve yönetimi

Ahmet Uysal, Cemalettin Yalçın, Fatma Şirin, Hüseyin Ertan Öztürkoğlu, İbrahim Gilli, Kazım Olgun, Mevlüt Yazar, Süleyman Aydın, Alaattin Demir, Ayşe Öğün, Bayram Kovalık, Binnet Özmen, Çağdaş İlter, Deniz Gökbel, Enis İslamoğlu, Esra Bulut, Ferhat Abay, Fevziye Yalçın, Gülcan Tan, Hakan Atilla, Hakan Durmuşoğlu, Halil Özaydın, Hasan Baylan, Hulusi Demir, Hüseyin Gündüz, Meryem Ekinci Çiçek, Metin Fişekçi, Muhammet Burak Uçar, Muhammet Mican, Muhittin Gençtürk, Muhsin Kara, Murat Demirel, Mustafa Mercan, Mustafa Yaman, Nuran Çiçek, Özer Yıldız, Serhat Gültekin, Sevda Pelek, Sinan Engin, Şenay Sağlam, Tüzün Akın, Yasemin Çağlayan Yıldız. 

--------------------------------------------------

TOLU

Derince İlçe Başkanı Esra Tolu ve yönetimi

Abdurrahim Doğan, Ahmet Güler, Ahmet Yeşil, Ali Yıldırım, Ayhan Aygün, Bülent Bozkuş, Cihad Tahir Aydın, Ebru Tuncel, Enver Bayram, Erkan Sayanoğlu, Fatih Bıyıklı, Fatih Selim Kayaoğlu, Göktürk İnce, Hülya Gülez, İbrahim Halil Özcan, İbrahim Kuş, İbrahim Türkçakal, İlknur Akboğa, Kübra Aktaş, Levent Alpak, Metin Savaş Sulu, Münir Karaman, Önder Gündoğdu, Salih Işık, Selim Alişan, Yasemin Dönmezkılıç, Yılmaz Danacı, Yusuf Kün.

-----------------------------------

COŞKUN

Kartepe İlçe Başkanı Musa Coşkun ve yönetimi

Abdurrahman Kaya, Ahmet Çetin Kocaağa, Ahmet Yusuf, Ali Çevikel, Beyzait Yıldırım, Burcu Şahin, Cemile Çiğdem Erten, Eylem Kaplankıran, Ferruh Özkal, Gökay Kibar, Hasan Şahin, İbrahim Ağlamış, İsmayil Sahir Özbağ, Yunus Batmaz, Kenan Kuzgun, Yakup Kadıoğlu, Murat Yiğit, Özlem Yücel, Rauf Kemal Durmuş, Refiye Yılmaz, Selkan Cengiz, Serbülent Dursun, Serdar Hoşaslan, Serkan Çoruh, Soner Merttürk, Şeref Bugin, Tamer Topal, Tuğba Turanlı, Varol İpek, Yavuz Yılmaz, Özden Akın, Hüseyin Bekil, Tuğçe Sezgin Öz, Muhammed Odabaş, Mustafa Dalkılıç, Ekrem Aydın, Erman Ardoğlu, Muhammet Aksakal, Asiye Küçük, Yasin Eşgin, Adnan Şener, Atif Eser Özçelik, Bilal Kara, Ekrem Doğan, Ekrem Tarhan, Emrullah Turan, Erdem Çakar, Ferhat Şahin, Furkan Balkan, Hakan Eroğlu, Tarık Şen, Şaban Atabek, Öznur Çağlayan, Melik Demirel, Mehmet Tak, İsmet Akgün, Hüseyin Tütüncü, Hüseyin Subaş.

----------------------

SEVİNDİK (1)

Çayırova İlçe Başkanı Beyler Sevindik ve yönetimi
Pınar Uysal, Gülşah Sırtbaş, Aleyna Uzunal, Nurgül Fidanoğlu, Engin Türkyılmaz, Fatih Köseoğlu, İsmail Behar, Kasım Salmanlı, Ümit Yaşar Ünal, Ekrem Boz, Ahmet Doğan, Hasan Tuğran, Murat Aktaş, Cengiz Yılmaz, Burhan Hergül, Orhan Türk, Nevzat Danış, Aydın Ayyıldız, Bünyami Bülbül, Doğan Tasar, Habip Güler, Eren Arayıcı, Yunus Bulut, Ayşe Kurtuldu Sağlam, Seda Tayboğa Çakıl, Şenay Fındık

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Darıca Belediyesi mobesko Ford Yeşil Düş Vadisi Medicalpark Davetiyem
Ekcan YEDİ İKLİM ibrahimoğlu Beykar BasiskeleSanayi konak_dr