16 Ocak 2019 Çarşamba

Kaman, ilçe başkanlarını tanıttı

Kaman, ilçe başkanlarını tanıttı
Güncel Yazdır

Haber

Ocak ayının ilk haftası 71 kişilik il yönetimi ve 9 disiplin kurulunu kamuoyuna tanıtan İYİ Parti İl Başkanı Serdar Kaman, dün de Çağlayan Restaurant’ta 12 ilçe başkanını tanıttı

İYİ Parti Kocaeli İl Başkanı Serdar Kaman, geçtiğimiz hafta sonu İYİ Parti Genel Merkezi’nde gerçekleştirilen olağanüstü toplantıya katılması nedeniyle ilçe başkanları tanıtım toplantısını ertelemek zorunda kalmıştı. Başkan Kaman, ilçe başkanları toplu tanıtım törenini dün Fuar İçi Çağlayan Restaurant’ta gerçekleştirdi. Törene Genel Merkez Disiplin Kurulu üyeleri Cumali Durmuş ve Ruhittin Sönmez, İl Başkanı Serdar Kaman, il yönetimi, ilçe başkanları ve çok sayıda üye katılım sağladı.

İLÇE-BAŞKANLARI--(1)

 

ZEYTİN DALI’NDA İYİ PARTİ DEVLETİN YANINDA

Törende ilk konuşan Genel Merkez Disiplin Kurulu üyesi Ruhittin Sönmez, “Bir ay gibi kısa sürede bütün teşkilatlanmaları tamamlayan ve bu toplantıyı düzenleyen il başkanımız serdar kaman yönetim kurulumuza ilçe başkanlarımıza ve görev alan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Dün silahlı kuvvetlerimiz Afrin’e yönelik Zeytin Dalı Harekatı’nı başlattı. Kahraman askerlerimizin görevlerini başarıyla tamamlamalarını diliyorum. Böyle bir durumda İYİ Parti’nin devletimizin yanında olmaması düşünülemez. Devletin diplomasi yanlışlarını bugün konuşamayız. Bu harekat öncelikle bir Türk milliyetçisi olarak ifade etmem gerekiyor ki uluslararası boyutta uygun bir harekattır. Genelkurmay başkanlığı yaptığı açıklamada harekatın Suriye’nin toprak bütünlüğüne saygı gösterilerek yapıldı. Keşke devletimiz Esad’la barış sağlayarak PYD -YPG ile mücadeleyi tüm sınır boyunca Şam ile birlikte yapabilseydi” şeklinde konuştu.

İZMİT-(1)

 

AKŞENER’İN CUMHURBAŞKANLIĞI İHTİMALİ ÇOK YÜKSEK

Devamında Türkiye’nin 15 senedir tek parti iktidarıyla yönetildiğini belirten Sönmez, “Türkiye toplumu, bu yönetim tarafından çok yoruldu. Adaletsizlik, partizanlık, ötekileştirilmeden, hukuksuzluktan, yolsuzluktan bunaldı. Pervasızlık iktidardan nefret edenleri çoğaltıyor. Tek adamı durduracak hiçbir güç yok. Türkiye çok kötü yönetiliyor. Hepimiz dönülmez akşamın ufkundayız, vakit çok geç şarkısını söyleyeceğiz. Ülkemizi bu durumdan kurtarmak için elimizi taşın altına koymak durumundayız. Sorumluluk sahibi her siyasetçinin bu gidişe dur demesi lazım. Partimiz için seçime de gitse, oyları da kaybetse hile yaparlar deniliyor. Bu çemberin kırılması gerekiyor. Bizler bunun için görev aldık. Meral Akşener’in Cumhurbaşkanı seçilme ihtimali çok yüksek. Tayyip Erdoğan gibi Cumhuriyet tarihinde nefret edilen bir lider yok” ifadelerine yer verdi.

KARTEPE-(1)

 

KORKUNUN ECELE FAYDASI YOK

Ardından Genel Merkez Disiplin Kurulu üyesi Cumali Durmuş, “Dün itibariyle Suriye’de 7 yıldır yaşanan kargaşa içinde Türk devletini tehdit edecek bir sürecin sonunda Afrin ve sonrasının da geleceğini ümit ediyorum, o bölgeye bir operasyon başlatıldı. Allah Mehmetçiklerimize yardımcı olacak ve sağ salim dönecekler inşallah. Bir Türk milliyetçisi olarak vatanı için canını feda etmek isteyen aziz milletimizin tercümanı olarak devletimizin yanındayız. Ülkemizin geleceği üstünden siyaseti devşirmeyiz. Bütün korkum Afrin operasyonunun iç huzurun bozulmasına yol açmasıdır. Adalet ve Kalkınma Partisi ve yancısı, bizi geçmişte beraber oldukları binlerce insanın kanına giren soysuzlarla bir tutmaya çalışmak en hafif tabirle aymazlıktır. Daha dün kucak kucağa idiniz. İYİ Parti sizden daha Türk milliyetçisidir. Kimseye de yancılık yapmayız, dün söylediğimizi yutmayız. Bizi kendinizle karıştırmayın. Sizi bu telaşa düşüren korkudur. Korkunun ecele faydası yok” sözlerini kullandı.

KANDIRA

 

8 IŞIK’I ANLATTI

İYİ Parti olarak dualarımızla şanlı ordumuzun yanındayız. Allah Mehmetçimize hayırlısıyla dönmeyi nasip etsin. Çok kısa süre içerisinde 12 ilçede teşkilat kurmayı başarabildik. Belki herkese nasip olmaz. Siyaset bir ekip işidir. Ekip arkadaşlarıma ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Sizler olmasaydınız, bu istek bu arzu sağlanmazdı. Partimizin logosunda 8 ışık olan güneş demeti var. Umut, kararlılık, adalet, gelecek, bilgi, zenginlik, cesaret ve medeniyettir. İYİ Parti kadrolarıyla umuttur. Daha iyi bir Türkiye için kararlıdır. Adaletin, geleceğin peşindedir. Hizmet yolunda bilgiyi ön planda tutacaktır. Zenginliği kendinden olanlar için değil herkes için isteyecektir. Tüm değerleri savunacak ve bu kadrolar cesur davranacaktır. Devletimiz dış politikada romantik ve hayalcilikle yalnızlığa mahkum edilmiştir. Biz bugün Kocaeli’de Türkiye’nin iyi olması için sadece elini değil, gövdesini taşın altına koymuş ilçe başkanlarını tanıtmak istiyorum” şeklinde konuştu. Ardından tüm ilçe başkanları sahneye yönetimleri ile birlikte çıktı.

 

İŞTE 12 İLÇE BAŞKANI

KANDIRA - Hilal Altınay

DERİNCE - Esra Tolu

GÖLCÜK - Büşra Karademir

BAŞİSKELE - Şaban Gencer

KARTEPE - Musa Coşkun

KARAMÜRSEL - Mehmet Baş

DARICA - Ekrem Korkmaz

ÇAYIROVA - Beyler Sevindik

KÖRFEZ - Ömer Tayran

DİLOVASI - Emin Yılmaz

GEBZE - Nusret Acur

İZMİT - Ufuk Turan

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford English Time'ın reklamı hk. Medicalpark Yuvacık su BasiskeleSanayi
YEDİ İKLİM Kültür Okulları konak_dr Gürpınar su ibrahimoğlu