16 Ocak 2019 Çarşamba

Eski tekvandocular Aşina Restaurant’ta buluştu

Eski tekvandocular Aşina Restaurant’ta buluştu
Spor Yazdır

İlimize 80 ve 90’lı yıllarda bir çok madalya kazandıran eski tekvando sporcuları, Aşina Restaurant’ta bir araya gelerek, geçmişi yad ettiler

İlimizi Taekwon-do branşında 80’li 90’lı yıllarda  başarı ile temsil eden ve yapılan müsabakalarda şampiyonluklar kazandıran eski Taekwondocular Ayhan Kulaksız, Bayram Erdem, Mehmet Durukan , Uğur İhsan Yaman, Ahmet Öz, Hadi Cici, Cengiz Ayyıldız, Zeydin Başboğa, Çetin Kahraman, Ahmet Kulçak Aşina Restaurant’ta bir araya gelerek Eski günleri yad etti.

 

GELENEK OLACAK

Eski şampiyon sporcular bugünün Kocaeli Taekwondosunun durumu hakkında sohbet ortamında değerlendirmelerde bulundular. Programın ev sahipliğini yapan Ayhan Kulaksız yaptığı açıklamada; “ Çocukluğumuzda ve gençliğimizde omuz omuza birlikte mücadele ettiğimiz, Kocaeli’nin taekwondosuna o yıllarda iyi  dereceler kazandıran bu günde bazı arkadaşlarımızın antrenör olarak ilimiz sporcularının başarısı için çalışan arkadaşlarımızla bu buluşmaları daha geniş katılımla gelenek haline getireceğiz “ dedi. BÜLTEN

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford English Time'ın reklamı hk. Medicalpark Yuvacık su BasiskeleSanayi
YEDİ İKLİM Kültür Okulları konak_dr Gürpınar su ibrahimoğlu