21 Ocak 2019 Pazartesi

Çocuk konseriyle stres attılar

Çocuk konseriyle stres attılar
Eğitim Yazdır

İzmit’te yarıyıl tatiline giren 3-12 yaş arası öğrenciler, Bilgi Köprüsü Eğitim Kurumları tarafından Yahya Kaptan Mahallesi Arasta Park AVM’de düzenlenen karne konserinde stres attı. Melda Koman’ın şarkılarıyla eğlendirdiği konseri Bilgi Köprüsü Kurucusu Ali Korkmaz da izledi

 

İzmit Yenişehir Mahallesi’nde bulunan Bilgi Köprüsü Eğitim Kurumları, 3-12 yaş öğrenciler için Arasta Park AVM’de önceki gün mini bir konser düzenledi. Melda Koman’ın çocuk şarkıları seslendirdiği, zaman zaman öğrencilerin de mikrofon alarak eşlik ettiği interaktif konsere yoğun katılım oldu. Çocuklar alışveriş merkezi içinde 2 saat boyunca şarkılarla stres attı. Konseri izleyenler arasında Bilgi Köprüsü Eğitim Kurumları Kurucusu Ali Korkmaz, Kurucu Temsilcisi Sadiye Büyükada, Genel Koordinatör Beyhan Gürsoy, Montessori Anaokulu Müdürü Evrim Sarıkaya, Kids Anaokulu Müdürü Fikret Kaya ile Kreş Müdürü Sibel Yalçınöz de takip etti.
 
ATÖLYELER AÇIK OLACAK
Bilgi Köprüsü Kurucusu Ali Korkmaz, yaryıl tatiline giren bütün öğrencileri tebrik ederken, “Büyük bir heyecanla başladığımız 2017-2018 eğitim-öğretim yılında çok güzel ve huzurlu bir ilk yarıyı tamamladık. Şimdi çocuklarımızın dinlenme ve eğlenme zamanı. Öğrencilerimizin tatilde mümkün olduğunca fazla aileleriyle birlikte güzel vakit geçirmelerini diliyorum” dedi. İzmit Yenişehir Mahallesi’nde bulunan Bilgi Köprüsü Eğitim Kurumları, yarıyıl tatili boyunca aile katılım atölyelerini de açık tutacağını duyurdu. Veliler, hergün açık olacak bu atölyelerde çocuklarıyla birlikte faaliyet gerçekleştirip, bu değerli zamanı en iyi şekilde değerlendirebilecek.

 

__RETMENLERLE

 

ETK_NL_K (12)

 

ETK_NL_K (2)

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford English Time'ın reklamı hk. Medicalpark Yuvacık su BasiskeleSanayi
YEDİ İKLİM Kültür Okulları konak_dr Gürpınar su ibrahimoğlu