16 Ocak 2019 Çarşamba

Karne hediyesi olarak 20 bin kitap dağıtılacak

Karne hediyesi olarak 20 bin kitap dağıtılacak
Eğitim Yazdır

İzmit'te bulunan bir kitabevi sosyal sorumluluk projesi kapsamında öğrencilere karne hediyesi olarak 20 bin kitap dağıtacak

İzmit'te bulunan Kaşıbeyaz Kitapevi karne hediyesi olarak öğrencilere 20 bin kitap dağıtacak. Okullara bıraktıkları kartlar vasıtası ile öğrencilerin kitap alabileceklerini ifade eden kitapevi sahibi Serkan Sakin, "Sosyal sorumluluk projesi kapsamında 20 bin kitap dağıtıyoruz. Öğrenciler kartlarını getiriyor ve soru bankası test kitaplarını hediye ediyoruz. Kocaeli'de 15 yıldan beri hizmet veriyoruz. Böyle bir proje yürütüyoruz. Biz bu projeyi karne hediyesi olarak kararlaştırdık. Kitap dağıtımına başladık. Öğrencilerin boş zamanlarını test çözerek, soru çözerek, okuyarak geçirmeleri açısından fen bilgisi, Türkçe, matematik kitaplarını hediye ediyoruz. Bir öğrenciye 3 tane kitap hediye ediyoruz. Bu kitapların raf fiyatları 50-60 liraya geliyor. Türkiye'de de ilk olan bir şey bu 20 bin kitap dağıtmak. Kocaeli'ye hediyemiz olsun, öğrencilere hediyemiz olsun" dedi. Serkan Sakin, 31 Ocak tarihine kadar kitap dağıtımının devam edeceğini belirterek, öğrencilerin İzmit'te bulunan 3 şubelerinden kitapları alabileceğini söyledi.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford English Time'ın reklamı hk. Medicalpark Yuvacık su BasiskeleSanayi
YEDİ İKLİM Kültür Okulları konak_dr Gürpınar su ibrahimoğlu