21 Kasım 2018 Çarşamba

İlk karne heyecanını KO-MEK’te yaşadılar

İlk karne heyecanını KO-MEK’te yaşadılar
Güncel Yazdır

KO-MEK Çocuk oyun odalarında eğitim gören minik kursiyerler dönem tatili dolayısıyla karne heyecanı yaşadı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Meslek ve Sanat Eğitimi Kurslarında eğitim alan çocuklu kursiyerlere yönelik, eğitim saatlerinde sınırlı olmak üzere Derince, Dilovası, Gebze, Hereke, İlimtepe, Kandıra, Karamürsel, Köseköy Necip Fazıl Kısakürek, Mehmet Ali Paşa, Mevlana, Serdar, Şekerpınar, Tepeköy, Yenimahalle, Osman Gazi ve Yarımca Kurs Merkezlerimizde "Çocuk Oyun Odası" bulunuyor. KO-MEK Çocuk Oyun Odalarında, KO-MEK Kursiyerlerinin 3-6 yaş grubundaki çocukları; kursiyerler eğitimde oldukları vakitlerde, KO-MEK tarafından görevlendirilen alanında mesleki yeterliliğe sahip Oyun Odası Sorumlularımız tarafından keyifli vakit geçiriyor. Çocuk gelişimi ve okul öncesi eğitimi kapsamında verilen eğitimler sonrasında anneler gönül rahatlığı ile eğitim alırken çocuklarda geleceğe emin adımlarla hazırlanmanın keyfini yaşıyor. KO-MEK’te anneleri ile birlikte kurs merkezlerine gelerek Çocuk Oyun Odalarında eğitim alan minikler 2017-2018 eğitim öğretim yılı yarıyıl tatili dolayısıyla karne heyecanı yaşadı.

 

KARNE VE HEDİYELERİ KO-MEK’TEN

İlk karne heyecanlarını KO-MEK’te yaşayan miniklerin mutlulukları gözlerinden okunuyordu. Oyun Odası Usta Öğreticileri tarafından; değerler eğitimi, yapboz ve bul tak gibi zekâ oyunlarının yanı sıra top havuzu eğlencesi, temizlik, görgü kuralları eğitimi, boyama ve el becerileri gibi birçok faaliyeti hep birlikte gerçekleştirerek eğitim öğretim hayatına hazırlanıyorlar. KO-MEK kurs merkezlerinde koridorları oyunları ile şenlendiren çocuklar anneleri ile birlikte 15 günlük yarıyıl tatiline girerek yeni döneme daha dinamik hazırlanma fırsatı bulacaklar. Karne ve hediyelerini alan çocuklar çocuk oyun odalarında gönüllerince eğlenerek birlikte olmanın mutluluğunu yaşadılar. Okul öncesi çocuklu annelerin gönül rahatlığı ile kurslara katıldığı KO-MEK kurslarına kayıt yaptırmak isteyen vatandaşlar www.komek.org adresinden online olarak başvuruda bulunabilirler.

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
mobesko okşin beçet çolak Ford Medicalpark Yuvacık su Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi
Ekcan YEDİ İKLİM murat yıldız aday adayı konak_dr Gürpınar su ibrahimoğlu