22 Şubat 2019 Cuma
İbrahim Bıyıklı

Derince EAH'ta görev dağılımları tamam

Derince EAH'ta görev dağılımları tamam
Sağlık Yazdır

Sağlık Bakanlığı tarafından Kamu Hastaneleri Genel Sekreterliklerinin İl Sağlık Müdürlüğü’nün alt birimi olarak hizmete devam ettirilerek sağlıkta tek çatı uygulamasına geçilmesiyle birlikte kurumlarda yeni görevlendirmeler yapılarak yönetim kadroları yeniden belirlendi

SBÜ Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi yönetimine atanan idareciler görevlerine başladı.  SBÜ Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Hüseyin Şaşkın, Başhekim Yardımcıları; Uz. Dr. Ekrem Kuşkonmaz, Uz. Dr. Ali Yiğit, Uz. Dr. Ayşegül Taş, Op. Dr. Yusuf Atakan Baltrak, Uz. Dr. Sinan Arslan, Op. Dr. Hakan Parlar ve Uz. Dr. Aslı Gülfem Kartal yeni yönetim kadrosunu oluşturmaktadır.

Uzun zamandır vekâleten yürüttüğü Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü kadrosuna Serap Akkaya Efe, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdür Yardımcılığına Serap Ayhan ve Orhan Işık atanmıştır.

 

Ayrıca İdari ve Mali İşler Müdürü Bilal Salim ve Müdür Yardımcıları Oktay Çapal, Davut Er, Gözde Tilki, Mehmet Fatih Zer görevlerine devam etmektedir.

 

Hastane Destek ve Kalite Hizmetleri Müdürlüğüne de Kamil Tüylüoğlu atanmıştır.


SBÜ Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç.Dr. Hüseyin Şaşkın “Bizler için halka hizmet Hakk’a hizmettir. Sağlıkta tek çatı dönemine geçilmesinin ardından başladığım yeni görevimde inşallah Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi sağlık alanında marka olacak. Hastalarımız kurumumuzdan kaliteli bir sağlık hizmeti alarak ayrılacak” diye konuştu.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark Yuvacık su Davetiyem
YEDİ İKLİM konak_dr Gürpınar su BasiskeleSanayi