22 Şubat 2019 Cuma
global gayrimenkul

Kocaeli’nin diplomalı aşçıları geliyor!

Kocaeli’nin diplomalı aşçıları geliyor!
Firma Rehberi Yazdır

Chef’s İstanbul aşçılık okulunun, açılığı mesleğe dönüştürmek ve kendi işletmesini profesyonel bir şef bilinci ile yönetmek isteyenler için İzmit’te açtığı aşçılık okulu büyük ilgi görüyor

Bakanlık sertifikalı eğitim programları ile resmen belgeli aşçı olabilirsiniz. Bu eğitimin amacı sadece yemek yapan değil, yaptığı yemeğin besin değerini bilen, bilinçli çalışanlar yetişmesine katkıda bulunmaktır. Gastronom İzmit’te açtığı aşçılık okulu büyük ilgi görüyor. Bakanlık sertifikalı eğitim programları ile resmen belgeli aşçı olabilirsiniz. Bu eğitimin amacı sadece yemek yapan değil, yaptığı yemeğin besin değerini bilen, bilinçli çalışanlar yetişmesine katkıda bulunmaktır. Chef’s İstanbul, gastronomiyi hayatın bir parçası olarak benimsemiş ve mutfak ile ilgisi olan her yaştan bireye keyifli  bir eğitim öğrenim alanı oluşturmak için İstanbul’dan sonra 2017 yılında İzmit’te de açıldı.

 

Profesyonel Eğitmen Kadrosu

Chef’s İstanbul aşçılık okulunun yola İzmit’te yola çıkarken ki kurmuş olduğu hayali, güçlü eğitmen ve şef kadrosu ile gastronomi ve mutfak sanatları konusundaki eğitim ve tecrübelerini kullanarak yemek ve yemek kültürünü tanıtıp daha da fazla sevdirmek.

Okul, hem profesyonellere hem de amatörlere talep ve  ihtiyaçlarına göre belirlenen uygun etkinlikler ile özgün ve keyifli deneyimler yaşatıyor.

Tüm çalışmalarda esas olan kural;

 

Özgünlük – özgürlük ve yaratıcılık...

 

Profesyonel Mutfak Eğitim ve Hizmetleri

 

Work Shoplar

Kurumsal Çözümler

Mutfak Danışmanlık Hizmetleri

Catering Hizmetleri

Mutfak Kiralama

 

*** ***

Chef’s İstanbul – İzmit’in ilk mezunlarını verdi..

İzmit’te açıldığı günden bu yana ilk mezunlarını veren Chef’s İstanbul Aşçılık Okulu mezunları sektörde belgeli olarak çalışabilecek olmanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyor.

2018 itibari ile belgesiz çalışılamayacak olan bu sektörde şimdiden yer edinebilmek için Chef’s İstanbul’u arayın.

Chef’s İstanbul’un İstanbul’da bulunan okulu bugüne kadar sektöre yüzlerce aşçı – şef kazandırmıştır.

Chef’s İstanbul mezunları, Uluslararası otel zincirlerinde, ünlü restoranlarda, tatil merkezlerinde ve yurt dışında bir çok farklı alanda meslek edinmiştir.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark Yuvacık su Davetiyem
YEDİ İKLİM konak_dr Gürpınar su BasiskeleSanayi