20 Ocak 2019 Pazar

Ülkü Ocaklarında istişare toplantısı

Ülkü Ocaklarında istişare toplantısı
Güncel Yazdır

Haber

Ülkü Ocakları İl Başkanı Gökhan Özkara, ilçe ocak başkanları ile istişare toplantısında buluşarak sorunlarını dinledi

Ülkü Ocakları İl Başkanlığı, ilçe ocak başkanları ve yönetimlerinin katılımıyla istişare toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıda önümüzdeki dönemde planlanan programlarda nasıl hareket edilmesi gerektiği konuları üzerinde durulurken her yönetici ve ocak başkanı ile İl Başkanı Gökhan Özkara teker teker dertleşirken sorunu olanların sorunlarına çözüm yolu arandı.

 

BİR GENCİMİZİ SOKAĞA KAPTIRMAYACAĞIZ

İstişare toplantısında Ülkü Ocakları İl Başkanı Gökhan Özkara, "Her gencimizin Ülkü Ocağından kendisine fayda kattığı konular onların başarısı, onların eksik kaldığı her konu da bizim başarısızlığımızdır. Bu düsturla yolumuza devam edeceğiz ve sokağa bir gencimizi bile kaptırmayacağız" şeklinde konuştu. Toplantının ardından Özkara, Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz'un gönderdiği hediyeleri ocak başkanlarına tek tek takdim etti.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford English Time'ın reklamı hk. Medicalpark Yuvacık su BasiskeleSanayi
YEDİ İKLİM Kültür Okulları konak_dr Gürpınar su ibrahimoğlu