18 Ekim 2018 Perşembe

MMO sandık başına gitti

MMO sandık başına gitti
Güncel Yazdır

Dün gerçekleştirilen TMMOB Makina Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi’nin 13’üncü dönem Genel Kurulu’nun ardından bugün saat 09.00'da İzmit Endüstri Meslek Lisesinde başkanlık seçimi başladı

Dün gerçekleştirilen TMMOB Makina Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi’nin 13’üncü dönem Genel Kurulu’nun ardından bugün saat 09.00'da İzmit Endüstri Meslek Lisesinde başkanlık seçimi başladı. Seçimde yaklaşık 7 bin üye 7 yönetim kurulu ve 70 genel merkez delegesini seçecek. Odanın onur kurulu ve denetim kurulu ise genel merkezin genel kurulunda seçilecek. Kongrede mevcut Başkan Ünal Özmural tüzük gereği aday olmayacağını açıklamıştı. Makine Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi başkanlık görevi için Demokrat Makina Mühendislerinin adayı olarak Murat Kürekci belirlenmişti. 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Darıca Belediyesi mobesko Ford Yeşil Düş Vadisi Medicalpark Davetiyem
Ekcan YEDİ İKLİM ibrahimoğlu Beykar BasiskeleSanayi konak_dr