18 Ekim 2018 Perşembe

Doğan, Sağlık Sen Başkanı Erdal Yıldırım’ı misafir etti

Doğan, Sağlık Sen Başkanı Erdal Yıldırım’ı misafir etti
Güncel Yazdır

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Sağlık Sen Başkanı Erdal Yıldırım’ı misafir etti

Sağlık Sen Başkanı Erdal Yıldırım ve Başkan Vekili Nevzat Ali Gülbaz İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ı makamında ziyaret etti. Sağlıkçılara yönelik çalışmaların konuşulduğu ziyarette konuşan Başkan Doğan, sağlıkçıların çok kutsal bir hizmeti yerine getirdiklerine vurgu yaptı.

 

İNSAN HAYATININ VAZGEÇİLMEZİ 

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, “Sağlıkla ilgili olunca ilgimiz bir kat daha artıyor. Sağlık alanında çalışmak hem çok meşakkatli, sorumluluğu çok ağır hem de sendikal faaliyet yapmakta zor. Sağlıkçı kardeşlerimiz çok kutsal bir hizmet yapıyorlar. Sağlıkçı kardeşlerimizin her birinin kendine has vazgeçilmez hizmetleri var. İnsan hayatının vazgeçilmezi olan sağlık gibi bir konuda ter döküyorlar. Bütün arkadaşlarımıza teşekkür ediyor, sizlere de başarılar diliyoruz” dedi.  Sağlık Sen Başkanı Erdal Yıldırım “Başkanımız her zaman yanımızda oldu, desteklerini hiç geri çekmedi. Kendisine çok teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullanarak Başkan Doğan’a misafirperverliği için teşekkür etti.  

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Darıca Belediyesi mobesko Ford Yeşil Düş Vadisi Medicalpark Davetiyem
Ekcan YEDİ İKLİM ibrahimoğlu Beykar BasiskeleSanayi konak_dr