18 Ekim 2018 Perşembe

Halkevleri'nde başkan Köse

Halkevleri'nde başkan Köse
Güncel Yazdır

Haber

İzmit Halkevleri 13’üncü Olağan Genel Kurulu’nda tek aday olarak seçime katılan Derince Halkevleri Yönetim Kurulu üyesi Tolga Köse başkan seçildi

İzmit Halkevleri 13’üncü Olağan Genel Kurulu, Kocaeli Yüksek Öğrenim Derneği(KYÖD) Sosyal Tesisleri’nde gerçekleşti. Derneğin iki yılda bir gerçekleştirilen genel kurulunda mevcut başkan Eren Atış yeniden aday olmadı. 200 üyenin oy kullanma hakkı olduğu kongrede Derince Halkevleri Yönetim Kurulu üyesi Tolga Köse, tek aday olarak katıldığı kongrede başkan seçildi.

 

GENİŞ KATILIM

Kongreye Halkevleri Genel Başkan Yardımcısı Nuri Günay, Eski Avrupa Birliği Bakanı Ali Haydar Konca, CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, Eski Kocaeli Milletvekili Bekir Yurdagül, CHP İl Kadın Kolları Başkanı Sevim Pekyörür, İzmit Halkevleri üyeleri, siyasi partilerin ve demokratik kitle örgütlerinin temsilcileri katılım gösterdi. Başkan seçilen Köse, senelerdir bu şehirde yürüttükleri mücadele sayesinde coşkulu bir kongre gerçekleştirdiklerini ifade ederek, “Bizim bu dönemki hedefimiz, kurulmaya çalışılan diktatörlüğü engellemek” dedi.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Darıca Belediyesi mobesko Ford Yeşil Düş Vadisi Medicalpark Davetiyem
Ekcan YEDİ İKLİM ibrahimoğlu Beykar BasiskeleSanayi konak_dr