21 Ocak 2019 Pazartesi

Spor Federasyonları İstanbul’da toplandılar

Spor Federasyonları İstanbul’da toplandılar
Spor Yazdır

Haber

Bağımsız Mücadele ve Savunma Sporları Konfederasyonu (BMSSK) İstanbul’un Eyüp ilçesinde kahvaltılı bir toplantı yaptı

Türkiye’nin en üst düzey antrenörlerini bir araya getiren Bağımsız Mücadele ve Savunma Sporları Konfederasyonu’nun toplantısı hasebiyle O’Sport Savunma Sanatları Federasyonu (OSSS), Avrasya Jeet Kune Do Federasyonu (AJKDF), Ju Jutsu Türkiye Federasyonu (JJTF), Karma Spor Sanatları Federasyonu (KSSF), Ata Savunma Sanatları Federasyonu (ASSF), Combat Sporları Federasyonu (CSF), Ninbudo Aikijutsu Federasyonu (NAF) Eyüp Belediyesi’ne bağlı Yeşilpınar Yağlıdere Sosyal Tesisleri’nde bir araya geldiler. Organizasyonun koordinatörlüğünü Ata Savunma Sanatları Federasyonu Başkanı Murtaza Ünlü gerçekleştirdi. Toplantıyı Bağımsız Mücadele ve Savunma Sporları Konfederasyonu Başkanı Hasan Yıldız yönetti.

 

O’Sport Savunma Sanatları Federasyonu Başkanı Hasan Yıldız, Avrasya Jeet Kune Do Federasyonu’ndan Başkan Yüksel Yılmaz, AJKDF Asbaşkanı Mahmut Kıldize, AJKDF delegesi Ediz Barış, Ata Savunma Sanatları Federasyonu Başkanı Murtaza Ünlü, Ata Savunma Sanatları Federasyonu Başkan Yardımcısı Osman Yılmaz, Ninbudo Aikijutsu Federasyonu Başkanı Züber Saydan, Ninbudo Aikijutsu Federasyonu Genel Sekreteri Cihan Özbek, Ju Jutsu Türkiye Federasyonu Başkanı Hulusi Elmas, JJTF Asbaşkanı Çetin Kurt, JJTF Başkan Yardımcısı Murat Aslantuğ ve Mücadele Spor Kulüpleri ve Dernekleri Federasyonu Başkan Yardımcısı Halis Avşar toplantıya iştirak ettiler.

 

Toplantıya katılanların hepsi branşlarında yüksek derecede eğitimciler ve başka görevleri de olan idareci konumundalar. Hasan Yıldız aynı zamanda Türkiye Muay Thai Federasyonu’nda Başkan Yardımcısı. Yüksel Yılmaz Türkiye Wushu Federasyonu’nun alt dalı olan Jeet Kune Do Kulelkavido branşının İcra Kurulu Başkanı. Ediz Barış aynı zamanda Türkiye Muay Thai Federasyonu’nda Ege Bölge Yürütme Kurulu Başkanı ve Türkiye Wushu Federasyonu Jeet Kune Do Kulelkavido Teknik Kurul Başkanı. Halis Avşar Hun Boksu Federasyonu’nda ve Savunma ve Ring Sporları Federasyonu’nda da Başkan yardımcısı olarak görev yapıyor. Ayrıca Muay Thai İstanbul İl Temsilcisi.

 

Toplantıda kurullar belirlendi. 1 hafta süren uluslar arası kültür ve spor organizasyonlarının ilk nerede gerçekleşeceği hususunda tekrar görüşülmesine karar verildi. Mersin’de Süper Lig finali yapılması karara bağlandı. 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford English Time'ın reklamı hk. Medicalpark Yuvacık su BasiskeleSanayi
YEDİ İKLİM Kültür Okulları konak_dr Gürpınar su ibrahimoğlu