21 Ocak 2019 Pazartesi

Genel Sekreter’den Doğan’a ziyaret

Genel Sekreter’den Doğan’a ziyaret
Firma Rehberi Yazdır

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri İlhan Bayram’ı misafir etti

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri İlhan Bayram, İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’a iadeyi ziyarette bulundu. İzmit’te yapılan ve yapılması planlanan çalışmaların görüşüldüğü ziyarette konuşan Başkan Doğan, kurumlar arası işbirliğinin önemine dikkat çekti.

 

KURUMLAR ARASI İŞBİRLİĞİ ÖNEMLİ 

Ziyaretle ilgili açıklamalarda bulunan İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, “kurumlar arası koordinasyon çok önemli. 9 yıldır hizmetlerin bir arada yürütüldüğü İzmit’te çok uyumlu,  güzel çalışmalar yaptık. Zaman zaman farklı düşündüğümüz konuları masaya yatırıp en güzelini, en doğrusunu bulmaya çalıştık. Alt yapıyla ilgili de İSU’yla ve Genel Sekreterimizle görüşmeler yaptık. Bu ziyarette de yapılan çalışmaları tekrar gözde geçirme imkanı bulduk” dedi. Doğan, Bayram’a ziyaretinden dolayı teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

 

İZMİT’TE YAPILAN ÇALIŞMALAR GÖRÜŞÜLDÜ 

Başkan Doğan’a misafirperverliği için teşekkür eden Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri İlhan Bayram da, “Belediye Başkanımız, Genel Sekreterlik görevine atanmamın ardın hayırlı olsun ziyaretinde bulunmuştu. Hem sohbet etmeye, hem de İzmit’te yapılan çalışmalarımızla ilgili de görüşmeye istedik” şeklinde konuştu.

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford English Time'ın reklamı hk. Medicalpark Yuvacık su BasiskeleSanayi
YEDİ İKLİM Kültür Okulları konak_dr Gürpınar su ibrahimoğlu