16 Aralık 2018 Pazar
Öztekin Kaşukci

Delegelerden Kurultay listesine açık mesaj

Delegelerden Kurultay listesine açık mesaj
Siyaset Yazdır

Haber

CHP İl Kongresi'nde yeniden il başkanlığına seçilen Cengiz Sarıbay'ın listesi çiziklerle doldu

CHP 36'ncı Olağan İl Kongresi tamamlanırken listelerdeki çiziklerin tartışması sürüyor. İl Başkanlığını Yurdagül'e bırakmayan Cengiz Sarıbay'ın listesi çiziklerle doldu. Akıllarda ise hangi ismin kaç çizik yediği ile ilgili soru işaretleri kaldı.

 

KÜÇÜKKAYA YERİNE AYDEMİR İSMİ 

Sarıbay'ın kurultay delege listesinde yer alan isimlerden özellikle İzmit İlçe Başkanı Mehmet Ümit Küçükkaya'nın tam 50 çizik yediği ortaya çıktı. Oy kullanan üyeler Küçükkaya'nın yerine Bekir Yurdagül'ün listesinde yer alan Dilovası İlçe Başkanı Kerem Aydemir'in ismini yazarak mesaj verdiler.

 

DELEGELERDEN KURULTAYA MESAJ 

Küçükkaya'nın yanı sıra çizik yiyen diğer isimler de belli oldu. Kurultay delegelerinden Alpaslan Seymen 12, Musa Yılmaz 13, Turam Dumlu 10, Birol Sağlam 10 ve Selman Yıldırım 5 çizik yedi. Yönetim kurulu listesinden ise Gökhan Ercan 9, Naim Keskin 2, İsmail Sancak 3 çizik yedi. Oy kullanan delegeler, Sarıbay’ın yönetim kurulundan çok Kurultay delege listesine açıkça mesaj verdiler.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
mobesko okşin beçet çolak Ford Medicalpark Yuvacık su Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi
Ekcan YEDİ İKLİM konak_dr Gürpınar su ibrahimoğlu