21 Ocak 2019 Pazartesi

Yılmaz’dan TÜMSİAD’a ziyaret

Yılmaz’dan TÜMSİAD’a ziyaret
Firma Rehberi Yazdır

Haber

AK Parti Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz tarafından TÜMSİAD Kocaeli Şube Başkanı Abdulkadir Yılmaz’a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirildi

Geçtiğimiz aylarda gerçekleştirilen kongre sonrası Erdoğan Yılmaz’dan görevi devralan TÜMSİAD Başkanı Abdulkadir Yılmaz’a AK Parti Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz tarafından hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirildi. Ziyarette TÜMSİAD yönetim kurulu üyeleri de katılım gösterdi. AK Parti Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz’ın ziyaretinde konuşan TÜMSİAD Başkanı Abdulkadir Yılmaz, “Vekilimize nezaket ziyaretinden ötürü teşekkür ediyoruz. Kongremizin ardından sayın vekilimizi davet ettik. O da sağ olsun bizi kırmadı davetimize icabet etti.  Toplantımızda Kocaeli’deki esnafın sorunları ve ülke gündemini değerlendirdik” dedi.

 

“TÜMSİAD ÖNEMLİ BİR SİVİL TOPLUM KURULUŞU”

TÜMSİAD Başkanı Abdulkadir Yılmaz’ın ardından söz alan AK Parti Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz, “TÜMSİAD’ın yeni yönetimi hayırlı olsun. TÜMSİAD Kocaeli’de örgütlenmesini tamamlamış, ,işadamlarının güç birliği yaptığı önemli bir sivil toplum kuruluşu. TÜMSİAD’ın faaliyetlerini yakinen, beğeniyle takip ediyoruz. Birlikte rahmet vardır. İş dünyamız bu berekete her zaman ihtiyaç duymaktadır. STK’ların değerini bilen bir partiyiz. Biz onların fikirlerinden faydalanmayı daima önemsiyoruz. Bizim göremediğimiz sahadaki sıkıntıları dile getirmelerine ihtiyacımız var. 16 yıldır Türkiye’nin büyümesine öncülük eden bir partiyiz. Büyümenin ana gövdesi ekonomidir. Bunu da sağlayan işadamlarımızdır” şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford English Time'ın reklamı hk. Medicalpark Yuvacık su BasiskeleSanayi
YEDİ İKLİM Kültür Okulları konak_dr Gürpınar su ibrahimoğlu