21 Ocak 2019 Pazartesi

Bilgi Köprüsü’nde kontenjan sınavı

Bilgi Köprüsü’nde kontenjan sınavı
Firma Rehberi Yazdır

İzmit Yenişehir Mahallesi Destanlı Sokak No:6 adresinde bulunan Bilgi Köprüsü Özel Öğretim Kursu’nun beklenen kontenjan sınavı bu hafta sonu 13-14 Ocak tarihlerinde gerçekleşecek. Sınava katılan öğrencileri sınırlı sayıdaki kayıt ve indirim avantajları bekliyor

Bilgi Köprüsü Eğitim Kurumları bünyesinde 2016-2017 eğitim-öğretim yılında faaliyete başlayan Özel Öğretim Kursu, ilk yılında güçlü öğretmen kadrosuyla büyük bir başarıya imza atmış ve 145 öğrencisi istediği bölümlere yerleşmişti. Bunların arasında 20 Tıp Fakültesi, 10 Diş Hekimliği, 44 Mühendislik, 8 Hukuk, 28 İktisadi ve İdari Bilimleri, 11 Psikoloji ve Doğa Bilimleri, 8 Mimarlık ile 10 Sağlık Bilimleri bölümleri bulunuyordu. İlk yılında %90’ın üzerinde başarıya imza atan Bilgi Köprüsü, önümüdeki Haziran ayında gerçekleşecek TYT (Temel Yeterlilik Testi) ve YKS (Yüksek Öğrenim Kurumları Sınavı) için hazırlıklara geçen Ağustos ayında başlamıştı. Bununla birlikte 13-14 Ocak tarihlerinde beklenen kontenjan sınavı da yapılacak.

 

KAYITLAR DEVAM EDİYOR

İzmit Yenişehir Mahallesi’ndeki kurs merkezinde gerçekleşecek 9, 10 ve 11. sınıf sınavları için kayıtlarda son haftaya girildi. Sınava katılan öğrencilere başarı sıralamasına göre kayıt ve indirim avantajları uygulanacak. Cuma günü mesai saati sonuna kadar devam edecek kayıtlar için İzmit Yenişehir Mahallesi Destanlı Sokak No:6 adresinde, Yenişehir Tramvay Durağı’nın hemen arkasındaki idari binada direkt müracaat veya 0(262)311.50.60 ile 0(553)659.50.10 numaralı telefonlardan bilgi alınabilir. Sınava 1000’e yakın öğrencinin kayıt yaptırması bekleniyor. Özel Öğretim Kursu Müdürü Melda Müftüoğlu Yıldırım, Bilgi Köprüsü’nün güçlü öğretmen kadrosuyla bu yıl başarı çıtasını daha yukarılara çekmeyi hedeflediğini söyledi.

 
Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford English Time'ın reklamı hk. Medicalpark Yuvacık su BasiskeleSanayi
YEDİ İKLİM Kültür Okulları konak_dr Gürpınar su ibrahimoğlu