14 Aralık 2018 Cuma
Öztekin Kaşukci

Ak Partide istişareler devam ediyor

Ak Partide istişareler devam ediyor
Güncel Yazdır

Haber

AK Parti Kocaeli, Partinin Kuruluşundan bugüne kadar geçmiş dönemlerde görev almış kişilerden oluşan “İstişare Kurul Üyeleri” ile toplantılarına devam ediyor

AK Parti Kocaeli, Partinin Kuruluşundan bugüne kadar geçmiş dönemlerde görev almış kişilerden oluşan “İstişare Kurul Üyeleri” ile toplantılarına devam ediyor. Daha önce Çayırova, Kandıra ve Körfez ilçelerinde gerçekleştirilen, İl Başkanlığı tarafından organize edilen toplantıların 4.cüsü Başiskele ilçesinde gerçekleştirildi.

 

İSTİŞARE ETMEYE İHTİYACIMIZ VAR

Toplantıya İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz, Başiskele İlçe Başkanı Şahin Talus, Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz ve geçmişte Partide Başiskele İlçe teşkilatında görev almış yöneticiler katılım sağladı. Her zaman istişareye ve karşılıklı fikir alışverişine önem veren bir Parti olduklarını belirten İl Başkanı Ceyhan, “Hem inancımızın, hem medeniyetimizin köklerinde istişare etmek önemli bir yere sahiptir. Bizlerde bu minvalde geçmişten günümüze Partimize hizmet etmiş çok kıymetli büyüklerimiz ile bir araya gelip, müşavere ediyor, ülke ve kent gündemini değerlendiriyoruz. Bugün 4. durağımız olan Başiskeledeyiz. Sizler bizim mahallelerdeki sorunları, teşkilatlarda ve dışarda fark edemediğimiz eksiklikleri görmeyen gözümüz, duymayan kulağımızsınız. Bugün sizler soracak biz cevaplandıracağız. 2019’a giden yol olan 2018 yılında her zamankinden daha çok kenetlenmeye, daha çok istişare etmeye ihtiyacımız var.” dedi

 

İSTİŞAREDE BEREKET VARDIR

İl Başkanı Ceyhan’ın ardından konuşan Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz, “Bizler istişarede bereket vardır diyen bir inancın mensuplarıyız. Partimizde önceden hizmet etmiş, fedakarlık yapmış yöneticilerimiz ile her zaman bir aradayız. İstişare Kurul Üyelerimiz ile yerel ve ulusal gündemi ilgilendiren konuları müzakere etmek ve bu konular hakkında istişare yapmak için biraraya geliyoruz. Toplantımız hayırlara vesile olsun.” Soru cevap şeklinde devam eden toplantı, hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
mobesko okşin beçet çolak Ford Medicalpark Yuvacık su Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi
Ekcan YEDİ İKLİM konak_dr Gürpınar su ibrahimoğlu