20 Ocak 2019 Pazar

KOTO'dan çalıştaya davet

KOTO'dan çalıştaya davet
Güncel Yazdır

Haber

Kocaeli Ticaret Odası 15. ve 19. meslek komitesi üyeleri tarafından gazetemize ziyaret gerçekleştirildi. 5 Ocak tarihinde gerçekleştirilecek olan Medya ve İletişim Sektörü Çalıştayına gazetemizi davet ettiler

Kocaeli Ticaret Odası 15. ve 19. meslek komitesi üyeleri tarafından gazetemize ziyaret gerçekleştirildi.  5 Ocak tarihinde gerçekleştirilecek olan Medya ve İletişim Sektörü Çalıştayı'na gazetemizi davet ettiler. Program 2 KOTO 2 nolu eğitim salonunda saat 09.30'da başlayacak.  Ziyarette Kocaeli Ticaret Odası tarafından düzenlenecek olan çalıştayda  basının sorunları ele alınacak. Gazetemize gerçekleştirilen ziyarette yönetim kurulu üyesi Mehmet Akif Şen'in yanı sıra Kocaeli Ticaret Odası 15. Meslek Komitesi Üyeleri, Handan Kümeli, Semih Çiftçi, Kocaeli Ticaret Odası 19. Meslek Komitesi Ticaret Odası 19. Meslek Komitesi Üyesi Yunus Akyürek ve Kocaeli Ticaret Odası Basın Danışmanı Süleyman Durak hazır bulundu. Konukları gazetemizin köşe yazarlarından Galip Ataman ve gazetemizin Yazı İşleri Müdürü Ozan Özgenç ağırladı. Ziyaretçilerle Çalıştay ve kent gündemi hakkında değerlendirmelerde bulunuldu. Medya ve İletişim Sektörü Çalıştayına TOBB Medya ve İletişim Sektör Başkanı Hakan Güldağ katılım gösterecek.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford English Time'ın reklamı hk. Medicalpark Yuvacık su BasiskeleSanayi
YEDİ İKLİM Kültür Okulları konak_dr Gürpınar su ibrahimoğlu