21 Ocak 2019 Pazartesi

Sekasem’de Jeet Kune do seansı üç güne çıktı

Sekasem’de Jeet Kune do seansı üç güne çıktı
Spor Yazdır

Haber

Yıllardır haftada iki gün çalışılmakta olan Jeet Kune Do Kulelkavido sporu üç güne çıktı

Seka Sporcu ve Eğitim Merkezi’nde (SEKASEM) Jeet Kune Do dersleri Salı günü saat: 20.30-22.00’de Salon 2’de ve Cumartesi günü saat: 20.00’de 22.00 arası Salon 4’te çalışılıyordu. Artık Pazar günleri Salon 1’de saat: 19.30-21.00 seansı da eklendi. Böylece Jeet Kune Do sporcuları hem yeni bir seansta hem de yeni bir salonda çalışma imkânı buldular.

 

Kağıtspor Kulübü Jeet Kune Do Antrenörü Sijo Yüksel Yılmaz gazetemize şu açıklamayı yaptı: “Kağıtspor Kulübü elinden geldiğince imkânlarından yararlandırıyor. Şu an Türkiye’de Jeet Kune Do’nun Türkiye merkezi durumunda. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin sporcu dostu oluşu birçok ildeki antrenör arkadaşlarımız tarafından gıpta ediliyor. Birçoğu “keşke bizim ilimizde de bu imkânlar sağlansa” diyorlar. Kocaeli dendiği zaman direkt olarak belediyenin spora olan desteğini hatırlıyorlar. Bu itibarla başta Belediye Başkanımız İbrahim Karaosmanoğlu’na ve Genel Sekreter Yardımcımız ve Kulüp Başkanımız Dr. Ali Yeşildal’a teşekkür ediyorum. 2018 Tayland, Özbekistan ve Hindistan’daki müsabakalarda kendilerine şampiyonluk sözü veriyorum. Üçüncü bir salona daha sahip olmakla daha çok çalışıyoruz. Biz karma bir branş olduğumuzdan da buna ihtiyacımız vardı. Salon 4’te müsabaka yapmaya çalışıyorduk. Fakat aynı anda birkaç grup çalışamıyorduk. Salon 1 daha büyük bir alana sahip olduğundan hem bu imkânı verdi hem de antrenman çeşitliliğine daha uygun. Salon 2’de ise yer dövüşü teknikleri çalışıyoruz ki bu da çok önemli.”

 

Kağıtspor Kulübü Yuvam Akarca’da Çok Amaçlı Spor Salonu’nda Antrenör Sifu Yusuf Burgul ve Yahya Kaptan Mahallesi’nde Şehit Polis Recep Topaloğlu Spor Salonu’nda Antrenör Sifu Özcan Yılmaz nezaretinde Jeet Kune Do sporcusu yetiştiriyor. 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford English Time'ın reklamı hk. Medicalpark Yuvacık su BasiskeleSanayi
YEDİ İKLİM Kültür Okulları konak_dr Gürpınar su ibrahimoğlu