18 Ekim 2018 Perşembe

İYİ Parti Başiskele ilk toplantıyı yaptı

İYİ Parti Başiskele ilk toplantıyı yaptı
Güncel Yazdır

Geçtiğimiz günlerde yönetim kurulu listesini açıklayan ve ilçe binası için yer arayışında olan İYİ Parti Başiskele teşkilatı, tanışma toplantısı gerçekleştirdi

İYİ Parti Başiskele ilçe teşkilatı, yönetimin belirlenmesinin ardından bir araya gelerek tanışma toplantısı yaptı. Başiskele sahilinde bulunan Mitza Kafe’de gerçekleşen toplantıya yönetim kurulu üyeleri tam katılım gösterdi. Tanışma faslının ardından yönetim, iki gündem maddesini görüştü.

 

İLÇE BİNASI KONUSU
Toplantıda Başiskele’ye neler yapılacağına dair fikir ve öneriler konuşulurken, gündemin ikinci maddesi ilçe teşkilatı için kiralanacak ofisin mekan özellikleri ve alternatif mekanlar oldu. Daha önce ilçe binası için uygun görülen iki mekan arasında değerlendirmeler yapılırken, Ofisin Barbaros Mahallesi Pınar Caddesi’nde yer alan bir binada kurulması düşünülüyor. 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Darıca Belediyesi mobesko Ford Yeşil Düş Vadisi Medicalpark Davetiyem
Ekcan YEDİ İKLİM ibrahimoğlu Beykar BasiskeleSanayi konak_dr