18 Ekim 2018 Perşembe

Başkan Ayaz haklın nabzını tutuyor

Başkan Ayaz haklın nabzını tutuyor
Güncel Yazdır

Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz düzenlediği halk toplantıları ile mahalle halkının nabzını tutuyor

Mahallelerde yapılan hizmetler ile yapılması planlanan projeleri halkla paylaşan Başkan Ayaz, istek ve talepleri dinleyerek yapılacak hizmetlere vatandaşların talepleri doğrultusunda yön veriyor.

 

CUMA TOPLANTILARI DEVAM EDİYOR

Halkıyla her ortamda, her fırsatta bir araya gelen Ayaz ayrıca belediye başkan yardımcıları ve birim müdürlerinin de katılımıyla Cuma toplantıları düzenliyor. Halk toplantılarını her hafta Cuma Namazı sonrası bir mahallede gerçekleşiyor. Vatandaşların istek, talep ve önerilerinin dinlendiği toplantılardan bir yenisi Barbaros Mahallesi cami bahçesinde gerçekleşti.

 

KAPALI PAZAR YAPILACAK

Barbaros Mahallesi’nde Nüfus artış oranının % 134 olduğunu belirten Ayaz “2009 yılında 3 bin 611 kişi yaşarken bugün bu sayı 8 bin 459 kişiye ulaştı. 25 Cadde ve sokak varken şimdi altyapı ve üstyapısı tamamlanan 82 cadde ve sokağımız var.  Gelecekteki nüfus artışını da hesaba katarak birkaç ay içerisinde ihalesini yaparak, şu ana kadar yapılan en büyük kapalı pazarımızı Barbaros Mahallemizde yapacağız.

 

BAŞİSKELE’YE SEMT MEYDANI

 Kaymakamlık binasının bulunduğu alanın semt meydanına dönüştürüleceğini ve altınında otopark olacağını belirten Başkan Ayaz, ayrıca İSU’nun altyapı çalışmaları nedeniyle 13 kilometrelik altyapı çalışması yaptığını belirterek bu çalışmaların tamamlanmasının ardından üstyapının yenileneceğini söyledi.

 

HALKI DİNLEDİ

Ayaz yapılan ve yapılması planlanan çalışmalar hakkında bilgi verdikten sonra sözü yine istek ve önerileri dinlemek için mahalle halkına bıraktı.

cak hizmetlere vatandaşların talepleri doğrultusunda yön veriyor

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Darıca Belediyesi mobesko Ford Yeşil Düş Vadisi Medicalpark Davetiyem
Ekcan YEDİ İKLİM ibrahimoğlu Beykar BasiskeleSanayi konak_dr