21 Ocak 2019 Pazartesi

Doğan’dan Bilnet’e ziyaret

Doğan’dan Bilnet’e ziyaret
Firma Rehberi Yazdır

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, ilimizde ilk özel Fen Lisesi’nin de içinde bulunduğu Bilnet Okulları Kocaeli Kampüsü’nün İzmit Yenişehir Mahallesi’ndeki yeni öğrenci kayıt ofisini ziyaret etti

Bilgi Köprüsü Eğitim Kurumları Kurucusu Ali Korkmaz, geçen Ağustos ayında İzmit Tepeköy Mahallesi’nde 25 milyon TL’lik büyük bir yatırımın temelini atmıştı. İnşaatı tamamlanma aşamasına gelen kampüs, ilimizdeki ilk Özel Fen Lisesi’ni de bünyesinde barındırma özelliği taşıyacak. Toplam 1.400 öğrenci kapasiteli okulun ön kayıt bürosu İzmit Yenişehir Mahallesi Dönmez Sokak No:22, Yenişehir tramvay durağına 200 metre mesafedeki adresinde faaliyete başladı. Her gün eğitim modeli ve okul hakkında bilgi veriliyor. Okul Müdürü Yasemin Demirkol, Kurumsal İletişim Sorumlusu Sinan Yazıcı, halkla ilişkiler ve öğrenci işleri sorumluları Bensu Boz, Sevgi Gürelman ve Mert Toker’in hazır bulunduğu ofisi önceki gün İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan ziyaret etti.

 

Korkmaz’ı Kutladı
Bilgi Köprüsü Kurucusu ve Bilnet Okulları Kocaeli Kampüsü Yönetim Kurulu Başkanı Ali Korkmaz’dan yeni okul hakkında bilgi aldı. Korkmaz, ilimizin en iyi eğitim kadrosu ve en iyi olanaklarla eğitimde çıtayı daha yukarı çıkarmayı hedeflediklerini belirterek, “Eğitim camiasındaki bütün bilgi ve birikimlerimizi yeni okulumuza aktaracağız” dedi. Korkmaz’ı yatırım cesaretinden dolayı tebrik eden Doğan da, “Okul öncesi eğitimden, üniversiteye kadar ilimizde giderek artan bir ivme var. Başarılarıyla bizleri gururlandıran öğrencilerimiz inanıyorum, yeni ve çağdaş Türkiye’nin inşaasın da önemli görevler üstlenecektir. Bu amaç doğrultusunda Ali Korkmaz’ı bu tür yatırımlarda gösterdiği cesaretten dolayı tebrik ediyorum” dedi.

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford English Time'ın reklamı hk. Medicalpark Yuvacık su BasiskeleSanayi
YEDİ İKLİM Kültür Okulları konak_dr Gürpınar su ibrahimoğlu