17 Aralık 2018 Pazartesi
Öztekin Kaşukci

Yurdagül: O toplantıdan haberim yoktu

Yurdagül: O toplantıdan haberim yoktu
Siyaset Yazdır

Haber

CHP ilçe başkanlarının gizli toplantısından haberi olmadığını belirten İl Başkan Adayı Bekir Yurdagül, "Benim adaylığımla ilgili ilçe başkanlarından herhangi bir olumlu olumsuz tepki almadım" dedi

Geçtiğimiz günlerde CHP ilçe başkanları, İl Başkanı Cengiz Sarıbay ile Maşukiye Cevizdibi Restaurant'ta gizli bir toplantı yaparak il kongresi ve 2019 seçimlerini değerlendirmişti. İlçe başkanları, mevcut İl Başkanı Cengiz Sarıbay ve Bekir Yurdagül’ün adaylığı üzerine görüşmüş, toplantıda Sarıbay'ın yer alması da, ilçe başkanlarının Sarıbay’a yakın oldukları şeklinde yorumlanmıştı. İl başkanı adaylarından Bekir Yurdagül ise, toplandıklarından haberi olmadığını ifade etti.

 

HABERİM YOKTU

İlçe başkanlarının toplantısından haberi olmadığını belirten Yurdagül, "Toplantı yapacaklarını biliyordum, ama toplandıklarından haberim olmadı. Sonuçlarıyla ilgili bilgim yok. Önümüzde bir seçim var. Elbette ki onlar da kimi destekleyecekleri ile ilgili görüş belirtmişlerdir. İlçe başkanlarından adaylığımla alakalı olumlu olumsuz herhangi bir tepki almadım henüz" şeklinde konuştu.

 

LİSTE HENÜZ HAZIR DEĞİL

Kongreye hazırlanan Yurdagül, henüz yönetim kurulu listesini oluşturmadığını belirtirken "Henüz çalışmalarımız sürüyor. Şu an için listemiz hazır değil. İnsanlara yeni yeni ulaşıyoruz, iletişime geçiyoruz. Kongreye doğru belli olur" dedi. Yurdagül, kendisinin seçilmesi durumunda ise, partinin daha dinamik, daha etkin daha mücadeleci bir örgüt haline geleceğini vurguladı.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
mobesko okşin beçet çolak Ford Medicalpark Yuvacık su Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi
Ekcan YEDİ İKLİM konak_dr Gürpınar su ibrahimoğlu