10 Aralık 2018 Pazartesi

Yeni yıla doyasıya eğlenerek girdiler

Yeni yıla doyasıya eğlenerek girdiler
Güncel Yazdır

Yeni yılı Welborn Luxury Otel’de karşılayan vatandaşalar tüm geceyi doyasıya eğlenerek geçirdi

2018 yılbaşı gecesini Welborn Luxury Otel’de karşılayanlar 4 farklı salonda düzenlenen çok özel programlarla sabahın ilk ışıklarına kadar doyasıya eğlendi. . Konuklarını 4 farklı salonda 4 farklı eğlenceyle ağırlayan Welborn Luxury Otel’de adeta eğlencenin dibine vuruldu. Konukların çok özel bir gece yaşadığı yılbaşı özel programında Bülent Tamer muhteşem sahnesiyle Liman Restaurant’ta DJ Arıca feat Grup Aloha’nın eğlence dolu müzikleri Seka Balo Salonu’nda Unutulmaz fasıl gecesi ve devamında Harun Uygur Leb-i Derya Restaurant’ta  ve durmaksızın eğlence benzersiz DJ performansıyla Captain Morgan Rof Bar&Bisto’da 4 farklı salonda 4 farklı eğlence gerçekleştirildi.

 

HARUN UYGUR KONSERİ

Türk ve Akdeniz Mutfağı’nın buluşma noktası Leb-i Derya Restaurant ise, konuklar yıldızların altında, muhteşem körfez manzarası eşliğinde unutulmaz bir gala yemeğinde ağırlandı. Eşsiz lezzetlerle donatılmış yılbaşı menüsü yine unutulmaz fasıl gecesi ve devamında Harun Uygur konseriyle taçlandırıldı. 

 

EĞLENCE SABAH SÜRDÜ

Yılbaşında sevdikleriyle muhteşem bir gala yemeği yerken eğlenmek isteyen misafirler ise Seka Balo Salonu’nda, yerli yabancı popüler müzik performansları ile yeni yılın coşkusunu ve heyecanını DJ Arıca feat Grup Aloha sahne almasıyla birlikte yaşadı. Gece boyunca devam eden eğlence saatler 00:00’ı gösterdiğinde yerini büyük bir sevince bıraktı. Programa katılan konuklar 2018’i hep birlikte büyük bir heyecanla karşıladı. 2018 yılına girmenin coşkusu yaşanırken programa katılan konuklar Welborn Luxury Otel’de unutulmaz bir gece yaşadı. Oteldeki eğlence sabahın ilk ışıklarına kadar devam etti.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
mobesko okşin beçet çolak Ford Medicalpark Yuvacık su Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi
Ekcan YEDİ İKLİM konak_dr Gürpınar su ibrahimoğlu