12 Aralık 2018 Çarşamba
Öztekin Kaşukci

Özkara: Gerekeni yapacağız

Özkara: Gerekeni yapacağız
Siyaset Yazdır

Geçtiğimiz ay Kocaeli Ülkü Ocakları Başkanlığına getirilen Gökhan Özkara basın mensuplarıyla tanışma toplantısında bir araya geldi. Özkara, “Ülkü ocaklarını siyasete bulaştırmadan ne gerekiyorsa onu yapacağız” dedi

Cihan Özer’in öğrenim hayatının devam etmesinden ötürü Kocaeli Ülkü Ocakları Başkanlığı’na getirilen Gökhan Özkara basın mensuplarıyla tanışma toplantısında buluştu. Toplantıda kısa bir açıklamada bulunan Özkara, “Ülkü ocaklarını siyasete bulaştırmadan ne gerekiyorsa onu yapacağız” ifadelerini kullandı.

 

“EĞİTİM ÇALIŞMALARIMIZ VAR”

Basın mensuplarıyla tanışma toplantısında öncelikli kendini tanıtan Özkara daha sonra, “Kendini tanıtan Kocaeli “Çıtamız biraz yükseltilmiş aslında. Biz ülkü ocakları olarak eğitim çalışmalarımız devam ediyor dini ve fikri olarak. Gençlerimiz eğitim çalışmalarımız var. Sosyal sorumluluk projelerimiz var. İşaret dili kursu açmayı planlıyoruz. Bir engelli kardeşimizi yönetime almayı çalışıyoruz. Özgüveni açısından” dedi.

 

“MÜCADELEMİZ İLELEBET SÜRECEK”

Kocaeli Ülkü Ocakları olarak yapacakları projelerden bahseden Özkara, “Köy okullarına yardım, huzurevleriyle ilgili yardım kampanyalarımız olacak. Sigara alkol kullanımında yaş oldukça düşük. Damarlarındaki asil kanı kirletme projesi vardı, bu çalışmalarımızda devam ediyor. Konferanslarımız olacak. Sokakta kaybedecek bir çocuğumuz olmayacak. Bunula mücadelemiz ilelebet sürecek. Hata yapmamak adına projelerimizi zamana yaymaya çalışıyoruz. Ülkü ocaklarını siyasete bulaştırmadan ne gerekiyorsa onu yapacağız” şeklinde açıklamasını sonlandırdı. 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
mobesko okşin beçet çolak Ford Medicalpark Yuvacık su Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi
Ekcan YEDİ İKLİM konak_dr Gürpınar su ibrahimoğlu