17 Ocak 2019 Perşembe

Şampiyon Cahit Elginkan

Şampiyon Cahit Elginkan
Eğitim Yazdır

İlimizin eğitimin yanı sıra spor müsabakalarında elde ettiği başarılarla adını duyuran okullarından Cahit Elginkan Anadolu Lisesi B erkek basketbol takımı basketbol turnuvasında şampiyon oldu

İlimizin eğitimin yanı sıra spor müsabakalarında elde ettiği başarılarla adını duyuran okullarından  Cahit Elginkan Anadolu Lisesi B erkek basketbol takımı basketbol turnuvasında şampiyon oldu.  Cahit Elginkan Anadolu Lisesi öğrencileri baştan sona üstün oynadıkları final müsabakasında Şehit Özcan Kan Fen Lisesi basketbol takımını 72-47’lik skorla yendi. Şampiyon öğrenciler kupayı İl Spor Müdürü Muzaffer Çintimar’ın elinden aldı.  Öğretmenleri Ümit Varıcı’nın antrenörlüğünde  müsabakalara çıkan Cahit Elginkan Anadolu Lisesi Erkek Basketbol Takımının başarısı velileri ve okul yöneticilerini de oldukça memnun etti. Final karşılaşmasına Cahit Elginkan Anadolu Lisesi Müdürü Ayhan Erin, öğretmenler, öğrenciler ve çok sayıda veli de katılım gösterdi. 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford English Time'ın reklamı hk. Medicalpark Yuvacık su BasiskeleSanayi
YEDİ İKLİM Kültür Okulları konak_dr Gürpınar su ibrahimoğlu