12 Aralık 2018 Çarşamba
Öztekin Kaşukci

Karaosmanoğlu: Ulaşımda dev adımlar atıyoruz

 Karaosmanoğlu: Ulaşımda dev adımlar atıyoruz
Güncel Yazdır

Başkan Karaosmanoğlu, AK Parti Gebze İlçe Başkanı İrfan Ayar ve yeni yönetimini makamında ağırladı. Gebze’de yapılacak Metro’nun öneminden bahsederken, “2018’in başında ilk kazmayı vuracağız” açıklamasını yaptı

Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, “AK parti Gebze İlçe Başkanı İrfan Ayar ve yeni yönetimini makamında konuk etti. AK Parti olarak kurulduğumuz günden bu yana her zaman halkımızdan kopmadıklarını vurgulayan Başkan Karaosmanoğlu, “Türkiye’nin istiklâli ve istikbali için derdi, davası olan ve ülkesini seven bir siyasi davanın kadrolarıyız. AK Parti milletimize hizmet yolunda büyük bir enerjiye sahip ve bunu da geleceğe taşıyor. İşte Gebze ilçe yönetimimizde bu amaçla çalışmalarını tüm hızıyla sürdürecektir” dedi.

 

“MİLLETİMİZ, ÜLKEMİZ VE DAVAMIZ İÇİN BU ÇATI ALTINDAYIZ”

Tarihimiz, şehitlerimiz, gazilerimiz, 15 Temmuz’un kahramanları onların yaşantısı, ahlâkı ve görev bilinci geleceğimizin sahipleri olan siz Asım’ın neslini yetiştirmede bizlere örnek olduğunu da özellikle belirten Başkan Karaosmanoğlu, “Teşkilatımızın en kıymetli varlığı gençlere olan özel ilgi göstereceğinize inanıyorum. Bakınız biz bugüne kadar hainlere, teröristlere karşı el birliğiyle milletimizle birlikte vatansever emniyet güçlerimizle mücadele ettik. Çok şükür bu mücadele de galip çıkan taraf hep biz olduk. Çünkü biz milletimiz için ülkemiz için davamız için bu çatı altındayız. Halkımızın sorunlarına köklü çözüm bulmak, siyasetimizin temelini oluşturmaktadır” ifadelerimi sarf etti.

 

“HALKIMIZA HİZMET ETMEK İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

Gebze ilçesinde Büyükşehir olarak çok önemli yatırımlar yaptıklarını belirten Karaosmanoğlu, “Göreve geldiğimiz ilk andan itibaren altyapısı olmayan ilçemizin bu sorununu çözmek için yoğun çaba sarf ettik. Su sorununun önüne geçtik, arıtma tesislerimizle çevremizi koruma altına aldık. Halkımıza hizmet etmek için çalışıyoruz. Bakınız ulaşımda büyük dev adımlar atıyoruz. Darıca’dan başlayacak Gebze’den geçecek ve OSB’lere kadar gidecek Metromuzun 2018 yılının başında ihalesini yapıp ilk kazmasını vuracağız. Ancak bu hizmetlerin oluşmasında AK Parti teşkilatlarının büyük gayreti ve desteğinin de olduğunu belirtmem gerekiyor” diyerek sözlerini tamamladı. Görüşme fikir alışverişinin ardından sona erdi. 

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
mobesko okşin beçet çolak Ford Medicalpark Yuvacık su Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi
Ekcan YEDİ İKLİM konak_dr Gürpınar su ibrahimoğlu