21 Ocak 2019 Pazartesi

Bİlnet Okulları Genel Müdürü Argını Kocaeli’deki okulu ziyaret etti

Bİlnet Okulları Genel Müdürü Argını Kocaeli’deki okulu ziyaret etti
Firma Rehberi Yazdır

Bilnet Okulları Genel Müdürü Kubilay Argını Kocaeli Bilnet Okullarını ziyaret etti

27 Ocak Çarşamba günü Bilnet Okulları Genel Müdürü Kubilay Argını Bayındırlık Kalıcı konutlarında inşaatı devam eden Kocaeli Bilnet Okulları Kampüsünü ve Yahyakaptan Yenişehir mahallesinde bulunan kayıt ofisini ziyaret etti. Ziyaret esnasında Kocaeli Bilnet Okullarının her yönüyle örnek kampüs olacağını belirtti. Ayrıca Yahya Kaptan Yenişehir mahallesinde bulunan kayıt ofisindeki yapılan çalışmalarla ilgili değerlendirmelerde bulunarak yeni öğretim yılında güçlü  eğitim kadrosu ile Kocaeli’nde öğrenci ve velileri ile buluşarak Kocaeli Bilnet Okullarının başarılara imza atacağını söyledi. 

 

Ali Korkmaz yılın yatırımıyla Kocaeli eğitim camiasına dev bir ismi kazandırıyor. Bilnet’i Kocaeli’yle Getiren Korkmaz, önümüzdeki dönem dev bir kampüsle yeni okulunu açıyor.

 

Okul, Tepeköy mahallesi, İnebolu sokak No:2 İzmit Bayındırlık Kalıcı Konutlarında, Yahya Kaptan Mahallesine 4 dakika uzaklıkta, İzmit’e çok yakın ve havadar bir bölgede yapılıyor. 5.500  metrekarelik alana inşa edilmiş ve 13 bin metrekarelik kapalı alanı bulunuyor. İçerisinde havuzu, spor salonu (4 farklı spor salonu) etkinlik alanlarıyla ve 58 derslikli bir kampüs.

2018-2019 eğitim öğretim yılında Okulöncesi 6 sınıf, İlkokul 20 sınıf, Ortaokul 18 sınıf, Anadolu ve Fen Lisesine ait 14 sınıf ile toplamda 1368 kontenjanlı okul öğretim faaliyetlerine başlayacak. 3 bilişim sınıfı, 4 müzik dersliği,3 görsel sanatlar dersliği, 4 spor salonu, 3 kütüphane, 300 kişilik konferans salonu, teknoloji tasarım derslikleri, laboratuvarlar ve hobi bahçesi ile öğrencilere hem sosyal yönden hem eğitim olarak katkı sağlayacak dev bir kampüs alanı olacak.

Öğretmen seçimleri genel merkezle beraber yapılıyor. Merkez tarafından oluşturulmuş bir komisyon tarafından öğretmenler 4 aşamalı sınav ile değerlendirilerek alınıyor. Sırası ile ön görüşme, eğitim bilimleri ve alan sınavı, rehberlik değerlendirmesi ve kısa bir ders anlatımının sonunda öğretmen alımları gerçekleştiriliyor. Bilnet Okulları kendi iç mekanizmasıyla yıl içerisnde birçok kez kendi müfettişleri tarafından denetleniyor.

Erken kayıtlar başlıyor. Yenişehir Mahallesi Dönmez Sokak No 22 adresinde (Konak hastanesi sokağında) kayıt ve irtibat büromuzu açtık. 2018-2019 Öğretim yılında okulumuz Eylül ayında açılarak öğrencilerine eğitim ve öğretim vermeye başlayacaktır. Detaylı bilgi ve erken kayıt avantajları için kayıt ofisimizden bilgi alabilirsiniz.

            

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford English Time'ın reklamı hk. Medicalpark Yuvacık su BasiskeleSanayi
YEDİ İKLİM Kültür Okulları konak_dr Gürpınar su ibrahimoğlu