18 Ekim 2018 Perşembe

İYİ Parti İzmit de il binasında olacak

İYİ Parti İzmit de il binasında olacak
Siyaset Yazdır

Haber

Yönetimini açıklayan İYİ Parti İzmit İlçe Başkanı Ufuk Turan, henüz ilçe binalarının olmadığı için yönetimiyle toplanamadıklarını belirtti. Turan, İzmit İlçe binasının da İl Teşkilatıyla aynı çatı altında çalışacaklarını da ekledi

İYİ Parti İl Başkanı Serdar Kaman, İzmit İlçe Başkanlığı'na Ufuk Turan'ı atamıştı. Turan da Yönetim Kurulu listesini Kaman’a teslim etti. Kaman dün Ankara’ya giderek İYİ Parti İzmit İlçe Yönetimini onaylattı. İlçe Başkanı Turan ise yönetimindeki isimleri açıkladı. İcra kurulunu yönetimiyle bir araya gelince oluşturmayı düşünen Turan, ilçe binasıyla ilgili de konuştu.

 

SOKAK SOKAK TEŞKİLATLANMALIYIZ

İlçe Teşkilatı olarak çalışmalarına İzmit'in her yerinde teşkilatlandıktan sonra başlayacaklarını ifade eden Turan, "Henüz göreve yeni başladık. Öncelikle İzmit'in her mahallesinde, sokağında teşkilatlanmamız gerekiyor. Şimdiden büyük laflar etmeye gerek yok. Biz partimizi seçimlere en iyi şekilde hazırlayacağız. Türkiye'de her an seçim olabilir. Biz de ona göre seçim varmış gibi tedbir almak zorundayız" dedi.

 

3 AY SONRA KONGRE

Yönetimiyle bir araya geldikten sonra İcra Kurulunu oluşturacağını belirten Turan, "Henüz binamız olmadığı için arkadaşlarımızla bir araya gelemedik. Bir araya gelince soracağız, kim hangi görevde yer almak istiyor. 3 aylık bir görev süremiz var. 3 ay içinde teşkilatlanmamızı yapıp kongreye gideceğiz" şeklinde konuştu.

 

İL VE İLÇE AYNI ÇATI ALTINDA

Bilindiği gibi İYİ Parti İl Başkanlığı, Perşembe Pazarı alanında bulunan Denizbank'ın üst katına taşınacak. İzmit İlçe Başkanı Ufuk Turan, ilçe teşkilatı olarak il binasında çalışmalarını sürdüreceklerini belirtti. İYİ Parti İl Teşkilatı, şu anda tadilat işlemleri devam eden il binasına 15 Ocak tarihinde taşınmayı düşünüyor.

 

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Darıca Belediyesi mobesko Ford Yeşil Düş Vadisi Medicalpark Davetiyem
Ekcan YEDİ İKLİM ibrahimoğlu Beykar BasiskeleSanayi konak_dr