10 Aralık 2018 Pazartesi

Öner Polat'a Bylock kumpası

Öner Polat'a Bylock kumpası
Güncel Yazdır

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı 11 bin 480 cep telefonu numarasının, FETÖ terör örgütü tarafından, sahiplerinin iradesi dışında ByLock isimli programa yönlendirildiğini açıkladı. Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Ömer Polat’ın kardeşi Öner Polat yaptığı açıklamada, " Hamdolsun, oyunları bozuldu. Gerçek ortaya çıktı" dedi

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı 11 bin 480 cep telefonu numarasının, FETÖ terör örgütü tarafından, sahiplerinin iradesi dışında ByLock isimli programa yönlendirildiğini açıkladı.  Mor Beyin mağduru 11 bin 480 kişinin cep telefonları internete düştü. O listede kentimizden de 3 isim olduğu ortaya çıktı. Mor beyin mağduru o üç isim: Derince Çenedağ Mahallesi Muhtarı Osman Koçyiğit, Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Ömer Polat’ın kardeşi Öner Polat  ve Başiskeleli Kemal Erdem.  

 

"GERÇEKLER ORTAYA ÇIKTI"

Konuyla ilgili yazılı basın açıklaması yapan Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Ömer Polat’ın kardeşi Öner Polat, "FETÖ, masum insanların telefonlarını, bu programa bulaştırarak terör örgütü davasını sulandırmaya çalıştı. Hamdolsun, oyunları bozuldu. Gerçek ortaya çıktı.  Başsavcılığın, ilan ettiği numaralar arasında, Bylock’a bulaştırılan benim numaram da var. Başıma gelen bu hadisenin bir kumpas olduğundan adım kadar emindim. Devletimizin kurumları ve başsavcılığın bu gerçeği tespit edip ilan etmesinden, ben ve benim gibi mağdur olanlar adına büyük mutluluk duydum.

 

"KUMPAS OLDUĞUNU BİLİYORDUM"

12 Ağustos’ta göz altına alınırken, 12 gün göz altında tutulurken, denetimli serbeslikle salıverilirken, başıma gelen bu hadisenin bir kumpas olduğunu adım gibi biliyordum. Cumhurbaşkanımıza, ülkemize ve milletini ve devletini sevenlere kurulan pis bir kumpas. Kendimi açıklama gereği bile duymadım. Kendimden ve adaletten emindim. Hakikatin ortaya çıkacağından bir an bile tereddüt etmedim. Bu kumpası fırsat bilerek bana ve aileme saldıranları ibretle seyrettim. FETÖ’nün bu tuzağını bozan istihbarat ve güvenlik güçlerimize binlerce teşekkür ediyorum. Fırsattan istifade ederek, önyargı ve peşin fikirlerle şahsımı ve ailemi karalamaya çalışanları kamu vicdanına havale ediyorum. Allah memleketimizi, insanımızı, istiklalimizi korusun, saklasın.  FETÖ’ye, işbirlikçilerine, düşmanlarımıza fırsat vermesin" ifadelerine yer verdi.

NUMARA

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
mobesko okşin beçet çolak Ford Medicalpark Yuvacık su Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi
Ekcan YEDİ İKLİM konak_dr Gürpınar su ibrahimoğlu