10 Aralık 2018 Pazartesi

Yılport'tan o olayla ilgili açıklama

Yılport'tan o olayla ilgili açıklama
Güncel Yazdır

Dilovası’nda faaliyette bulunan Yılport Limanı’nda sabah saatlerinde meydana gelen korkunç kazada, 23 yaşındaki Çağrı Karadaş, konteynırın üstüne düşmesi sonucu hayatını kaybetti. Yılport tarafından konuyla ilgili açıklama yapıldı

Dilovası’nda faaliyette bulunan Yılport Limanı’nda sabah saatlerinde meydana gelen korkunç kazada, 23 yaşındaki Çağrı Karadaş, konteynırın üstüne düşmesi sonucu hayatını kaybetti.  Yılport tarafından konuyla ilgili açıklama yapıldı. Yılport Konteyner Terminali ve Liman İşletmeleri A.Ş. tarafından yapılan açıklamada, "28 Aralık 2017 tarihinde, sabah 08:45’te, Kocaeli ili Dilovası ilçesinde bulunan Yılport Konteyner Terminali ve Liman İşletmeleri A.Ş.’de taşeron olarak çalışan işçilerimizden Çağrı Karadaş, lastikli gezer vinçlerin (RTG) çalıştığı ve yayaların girişinin yasak olduğu konteyner istif sahasına girmiş ve sahaya indirilmekte olan konteynerin altında kalmıştır. Ağır yaralanan çalışanımıza anında ilk yardım müdahalesi yapılmış, zaman kaybedilmeden yaralı işçimiz Dilovası Devlet Hastanesi acil servisine sevk edilmiştir. Yapılan tıbbi müdahalelere rağmen maalesef çalışanımız hayatını kaybetmiştir.Yılport Gebze olarak büyük bir üzüntü içindeyiz. Bu elim kazaya dair resmi kurumların incelemeleri başlamıştır ve işletmemizle eş güdüm içinde devam etmektedir.Çalışanımızın ailesine ve sevenlerine baş sağlığı ve sabır diliyoruz" ifadelerine yer verildi. 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
mobesko okşin beçet çolak Ford Medicalpark Yuvacık su Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi
Ekcan YEDİ İKLİM konak_dr Gürpınar su ibrahimoğlu