10 Aralık 2018 Pazartesi

Bu davada reis ne derse o olur

Bu davada reis ne derse o olur
Güncel Yazdır

Başkan Karaosmanoğlu, Başiskele ve Gölcük AK Parti teşkilatlarını ziyaret etti

Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, kongrelerini tamamlayan AK Parti Gölcük ve Başiskele yönetimlerini ziyaret etti. Görüşmelerde ilçe teşkilatlarına başarılar dileyen Karaosmanoğlu, “Teşkilatlar olarak mahalle mahalle sandık sandık hedeflerimize yoğunlaşarak çalışalım. Milletimizle daha fazla kucaklaşarak yanlarında olalım. İnsanımızın mutluluğu için çalışan bu kadroların emekleri halkımız tarafından takdirle karşılanmaktadır. Çalışacağız, başaracağız. Gayret bizden muvaffakiyet Allah’tandır” dedi.

 

“MÜTHİŞ BİR KALKINMA HAMLESİNİ SÜRDÜRÜYORUZ”

Kongrelerini tamamlan teşkilatlara gerçekleştirdiği ziyaretleri aralıksız sürdüren Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Gölcük ve Başiskele teşkilatlarıyla da buluştu. Güne ilk olarak Gölcük’ten başlayan Karaosmanoğlu, İlçe Başkanı İdris Alp ve yönetimi tarafından karşılandı. Birlikteliklerde yerel ve dünya gündemi konuşulurken, milli bir siyasi duruşun en güzel örneğinin AK Parti tarafından tüm dünyaya gösterildiği de belirtildi. 1999 Büyük Marmara depreminden sonra yaşanan travmaları atlatmak için çok çalıştıklarını vurgulayan Başkan Karaosmanoğlu, “Depremin izlerini çok şükür sildik. Altyapı ve üst yapıda önemli yatırımları hayata geçirdik. Yolu olmayan ve ulaşılamayan yerleşim yerimiz kalmadı. Müthiş bir kalkınma hamlesini sürdürüyoruz. İlçe Belediyemizle ve teşkilatlarımızla birlikte hizmetlerimizi ortaya koyuyoruz. Bu hizmetlerin yapılmasında Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliği ile gerçekleştirildiğini özellikle de ifade etmek isterim” diye konuştu.

 

“ÜLKEMİZİN DÜŞMANLARINA MİLLET OLARAK BOYUN EĞMEDİK”

Kefenini giyen bir Cumhurbaşkanı olarak dünyada söz sahibi olan bir Türkiye’nin, İslam ve gönül coğrafyalarında artık etkinliğini daha çok artıran bir devlet haline geldiğini de sözlerine ekleyen Başkan Karaosmanoğlu, “Ancak bu güç milletimizin Cumhurbaşkanının ve AK Parti’nin arkasında durmasıyla olmaktadır. Elbette ülke ve AK Parti olarak çok badireler atlattık, çok önemli hadiseler yaşadık. Ancak güzel ülkemizin düşmanlarına millet olarak boyun eğmedik, bundan sonrada eğmeyeceğiz. Tabi bizlerde hem genel de hem de yerel de çok güzel bir sistem kurduk. Halkımızın 7/24 hizmetindeyiz. Teşkilatlarımızda buna göre hareket ettiklerini biliyorum. Ancak daha çok çalışacağız. Ben her daim sizlerin yanındayım” ifadelerini sarf etti.

 

“BU DAVANIN İNSANIYIZ VE LİDERİMİZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN’DIR”

2019 Yerel seçimlerinde Gölcük ilçesinde yüzde elliyi geçecek bir sonuç alacaklarına da inandığını söyleyen Karaosmanoğlu, “Gölcük teşkilatımızda bu çalışma azmi ve enerjisini ben görüyorum.  Her kesimden insanımızı kucaklayıcı olarak seçim çalışmalarımıza devam edeceğiz. İnsanımızın mutluluğu için çaba sarf ettiğimiz davamızı her insanımıza anlatacağız. Gönülden konuşan teşkilatlarımızın buna özellikle dikkat etmesini istiyorum” dedi. Teşkilat olarak çalışmalarımızı titizlikle yapacağız hatırlatması da yapan Başkan Karaosmanoğlu, “Her hafta durum değerlendirme toplantılarımıza seçim çalışmalarımıza dönük gündemleri de alalım. Her mahallede bir yapılanmamız olsun. Halkın en kısa sürede ulaşabileceği, derdini anlatabileceği bir teşkilat görevlimiz olsun. İlçe Teşkilatı olarak bu görevi layıkıyla yapacak, özverisiyle çalışacak, bu davayı kendisine yol edinmiş arkadaşlarımızdan oluşturalım. Şunu da ifade etmek isterim ki kimse kimsenin adamı olmasın. Hepimiz bu davanın insanıyız ve liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’dır. Bu davada Reis ne derse o olur” şeklinde konuştu.

 

“GELECEĞE DÖNÜK ÇOK ÖNEMLİ BİR ÇALIŞMA YÜRÜTÜYORUZ”

Gençliğe verilen önem bakımından Türkiye’deki en şanslı illerden birisi Kocaeli’dir diyen Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, “Bilgi Evlerimiz, Gençlik Kamplarımız, Akademi Lise ve Akademi Üniversite projelerimizle birlikte Türkiye’deki birçok Büyükşehir’e örnek olan projeler ürettik. Bu hizmetler anlamlandırılması için sürdürülebilir olması için gençliğimizi en iyi şekilde yetiştirmeliyiz. Kocaeli’de ki gençlik çalışmalarımızla geleceğe dönük çok önemli bir çalışma yürütüyoruz. Donanımlı ve dünyaya adalet getirecek nesillerin ortaya çıkması için çalışıyoruz. Teşkilatlar olarak sizlerden daha çok gence ulaşmak için daha fazla enerji harcamanızı özellikle talep ediyorum” diyerek sözlerini tamamladı. AK Parti Gölcük İlçe teşkilatında ki ziyaret yapılan istişarelerin ardından sona erdi.

 

“ULAŞIM NOKTASINDA YENİ ATILIMLARDA YAPIYORUZ”

AK Parti Başiskele İlçe Başkanı Şahin Talus ve yönetimine de konuk olan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, ilçe de gerçekleştirilen Büyükşehir yatırımları hakkında teşkilat üyelerine bilgi verdi. Tabanımızın çok güçlü olduğu Başiskele’nin yoğun bir iç göç aldığını hatırlatan Karaosmanoğlu, “Her geçen gün gelişen Başiskele’de altyapı ve üstyapı projelerini hızlı bir şekilde sürdürüyoruz. Hizmet açısından çok büyük eksiğimiz yok. Ulaşım noktasında yeni atılımlarda yapıyoruz. Vatandaşımıza değer vererek ve önemseyerek çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İnsanlarla olan yakınlığımız çok önemlidir. Samimiyet vatandaşımızın takdirle karşıladığı bir özelliğimizdir” diye konuştu.

 

“BİZLERE VERECEKLERİ DESTEK DE ARTACAKTIR”

Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz’ın da yer aldığı birliktelikte Karaosmanoğlu, “İnsanımıza daha çok değer vereceğiz ve oy oranımızı daha yukarılara çekeceğiz. Hedefimiz yüzde yetmiş olmalıdır. Bu potansiyel de Başiskele ilçemizde vardır. İlçemize yeni gelen komşularımızı, yeni kurulan sitelerde oturan kardeşlerimize kendimizi daha yakından tanıtalım. İnanıyorum ki hizmetlerimi gören ve takdir eden vatandaşlarımıza kendimizi daha iyi anlattığımızda bizlere verecekleri destek de artacaktır”  diyerek sözlerini tamamladı. Ziyaretler çekilen hatıra fotoğraflarının ardından sona erdi.

 

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
mobesko okşin beçet çolak Ford Medicalpark Yuvacık su Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi
Ekcan YEDİ İKLİM konak_dr Gürpınar su ibrahimoğlu