18 Ekim 2018 Perşembe

Sarıbay, Sirmen ile ilgili istifa iddialarını yalanladı

Sarıbay, Sirmen ile ilgili istifa iddialarını yalanladı
Siyaset Yazdır

Haber

Sefa Sirmen’in partiden istifa edeceği yönündeki iddialarla ilgili konuşan CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay “Sefa Sirmen, CHP ile Sefa Sirmen oldu. Kırgınlık olabilir ama partiye ihanet etmez” dedi

CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet ile birlikte basın toplantısı gerçekleştirdi. Toplantıda basın mensuplarının sorusu üzerine Sarıbay, Sefa Sirmen’in partiden istifa edeceği yönündeki iddiaları yalanladı. “Sefa Sirmen, bu partiye mal olmuş Kocaeli tarihine ismini altın harflerle yazdırmış bir parti büyüğü. Sefa Sirmen, CHP sayesinde Sefa Sirmen oldu. Sirmen partiye ihanet etmez. İstifa etmez, olmayacak, olamaz. Çünkü yakından tanıyorum. Sirmen bana bir kırgınlığım var, ama partiden istifa etmeyeceğim” dedi. Sefa Sirmen’ler kolay yetişmiyor” şeklinde konuştu.

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Darıca Belediyesi mobesko Ford Yeşil Düş Vadisi Medicalpark Davetiyem
Ekcan YEDİ İKLİM ibrahimoğlu Beykar BasiskeleSanayi konak_dr